Trwa ładowanie...
Ludzie

Mark Zuckerberg opublikował kolejne zdjęcie z małą córeczką

O córce założyciela Facebooka pisał cały świat. Dziewczynka przyszła na świat na początku grudnia i stała się oczkiem w głowie rodziców. Teraz dumny tata postanowił pochwalić się swoją pociechą, publikując na Facebooku zdjęcie małej Maximy. Już w pierwszych minutach obecności zdjęcia na stronie internetowej zdobyło ono ponad 215 tysięcy „polubieni”. Obecnie liczba wzrosła do prawie 3 milionów!
Share
Mark Zuckerberg opublikował kolejne zdjęcie z małą córeczką
Fot: Eastnews
d4hgph0

O córce założyciela Facebooka pisał cały świat. Dziewczynka przyszła na świat na początku grudnia i stała się oczkiem w głowie rodziców. Teraz dumny tata postanowił pochwalić się swoją pociechą, publikując na Facebooku zdjęcie małej Maximy. Już w pierwszych minutach obecności zdjęcia na stronie internetowej zdobyło ono ponad 215 tysięcy „polubień”. Obecnie liczba wzrosła do prawie 3 milionów!

Na fotografii młody tata leży z małą córeczką na kanapie i uśmiecha się do niej. Podpis pod zamieszczonym zdjęciem brzmi: „Pełnia radości z małą Max”. Dziewczynka była długo wyczekiwanym dzieckiem pary – Mark i Priscilla starali się o nie od długiego czasu. Wcześniej żona Zuckerberga trzykrotnie poroniła.

(fot. East News)

Szczęśliwi rodzice pozwolili sobie na urlop związany z przyjściem na świat ich pierwszego dziecka. Do tego zdecydowali się na ładny, ale bardzo drogi gest – przekazali 99 procent swojego majątku – a to prawie 45 mld dolarów – na rzecz fundacji pomagającej dzieciom.

d4hgph0

O narodzinach córki Mark poinformował wszystkich na Facebooku. Opublikował na nim list do dziewczynki, w którym opowiada o tym jak wygląda dzisiaj ludzkość, o tym, że coraz lepiej się rozwija. Mark duży fragment listu poświęcił na opisanie technologii oraz edukacji, którymi zajmuje się na co dzień. Na końcu znalazły się rady dla małego dziecka i wyrazy miłości.

POLECAMY:

* Znani ojcowe na urlopach tacierzyńskich*

* Założyciel Facebooka ma córeczkę!*

d4hgph0

Podziel się opinią

Share
d4hgph0
d4hgph0