GwiazdyMarta Wiśniewska mówi o związku z Michałem Wiśniewskim. Para dogaduje się

Marta Wiśniewska mówi o związku z Michałem Wiśniewskim. Para dogaduje się

Marta Wiśniewska mówi o związku z Michałem Wiśniewskim. Para dogaduje się
Źródło zdjęć: © ONS.pl
19.09.2019 09:12, aktualizacja: 19.09.2019 09:36

Mandaryna i Michał Wiśniewski na początku XX wieku podbijali świat show-biznesu. O ich małżeństwie słyszeli wszyscy, a każdy krok pary był śledzony. Teraz Marta Wiśniewska mówi o relacji z byłym mężem.

Marta Wiśniewska i Michał Wiśniewski – małżeństwo

Mandaryna związała się z Michałem Wiśniewskim w 2002 roku, a ich związek trwał do 2006. Ich ślub emitowany był w ramach reality-show, a fakt, że ceremonia odbyła się w lodowym hotelu, sprawił, że o małżeństwie mówiło się jeszcze więcej. Następnie media rozpisywały się o dzieciach pary, a szczególnie komentowane były ich nietypowe imiona: Xavier i Fabienne.

Ponad dekadę później Marta Wiśniewska w wywiadzie dla Jastrząbpost.pl powiedziała o relacji z byłym mężem. – Michał nie jest moim wrogiem. My też byliśmy kiedyś małżeństwem, a teraz przybijamy sobie piątkę, mamy dwoje wspaniałych dzieci. Żyjemy w jakiejś patchworkowej sytuacji. Można, a nawet trzeba poukładać relacje – komentowała.

Marta Wiśniewska o związku z Michałem Wiśniewskim

Celebrytkę zapytano także o rozwód Michała Wiśniewskiego z jego czwartą żoną, Dominiką Tajner. – Ja nikomu do niczego się nie chcę wtrącać. Trzymam kciuki i za Dominikę, i za Michała – powiedziała.

Relacja Michała Wiśniewskiego i Marty Wiśniewskiej od zawsze budziła wiele kontrowersji, plotek i komentarzy. Para potrafiła zrobić wokół siebie dużo szumu, nie bała się także pokazywania życia prywatnego w telewizji. Ich późniejsze decyzje również były śledzone przez media, za każdym razem wywołując gorące dyskusje. Wszystko wskazuje jednak na to, że byli kochankowie znaleźli nić porozumienia.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta