GwiazdyMarta Żmuda-Trzebiatowska zaskoczyła wszystkich nową fryzurą. Co za zmiana!

Marta Żmuda-Trzebiatowska zaskoczyła wszystkich nową fryzurą. Co za zmiana!

Marta Żmuda-Trzebiatowska zaskoczyła wszystkich nową fryzurą. Co za zmiana!
Źródło zdjęć: © ons
Marta Dragan
16.12.2017 14:22, aktualizacja: 16.12.2017 14:48

Marta Żmuda-Trzebiatowska wczesną jesienią tego roku po raz pierwszy została mamą. Po ponad dwumiesięcznej przerwie gwiazda wróciła na salony. Jak sama zapowiada, teraz czeka ją bardzo dużo nowych wyzwań i projektów. Nowy etap w swoim życiu aktorka zaczęła od zmiany fryzury. Jeszcze parę dni temu była brunetką z rozjaśnionymi końcówkami. A jak wygląda teraz?

Po ponad dwóch miesiącach nieobecności na salonach Marta Żmuda-Trzebiatowska pojawiła się na premierze spektaklu "Trzy sypialnie" w warszawskim Teatrze Kwadrat. Aktorka zachwyciła wszystkich kwiatową kreacją i burzą brązowych loków. Jej długie, lśniące włosy przepięknie odbijały światło. Delikatne fale wokół twarzy tworzyły idealną "ramę", która nadawała całości odpowiednich propozycji i delikatnie wyszczuplała rysy. Teraz aktorka postanowiła nieco zaszaleć ze swoim wyglądem.

- Zmiany, zmiany... #kolor #cięcie #idzienowe - napisała gwiazda na swoim profilu na Instagramie, dołączając kolaż z dwóch fotografii, gdzie zaprezentowała efekt przed i po fryzjerskiej metamorfozie.

Obraz
Obraz;
Źródło zdjęć: © Instagram.com

Marta zdecydowała się na delikatne zmiany, dlatego trzeba się naprawdę dobrze przyjrzeć, by zauważyć różnicę. Chociaż aktorka w komentarzach zapewnia, że na żywo efekt zmiany jest zdecydowanie bardziej zauważalny. Gwiazda przede wszystkim postawiła na cięcie. Skróciła swoje włosy aż do ramion. Ponadto obmre, które miała wcześniej na włosach zdecydowała się wyrównać i teraz ma odcień wpadający raczej w miodowy niż brązowy kolor.

Zmiana fryzury nastąpiła na potrzeby nowego projektu, który czeka na aktorkę wraz z nowym rokiem. Świadczą o tym chociażby hasztagi, jakimi opatrzyła swój post: #znowymrokiemnowymkrokiem #jużniemogesiędoczekać #noweprojekty #nowewyzwania. Gwiazda podczas premiery spektaklu "Trzy sypialnie" zdradziła dziennikarzom, że jest już gotowa wrócić do pracy i czeka tylko na sygnał od Andrzeja Nejmana, dyrektora Teatru Kwadrat. Poza tym, całkiem niedawno świeżo upieczona mama nawiązała współpracę z marką La Millou, która ma w swojej ofercie asortyment dla najmłodszych dzieci. Marta wzięła już nawet udział w sesji zdjęciowej do nowej kampanii La Millou.

Podoba wam się metamorfoza Marty Żmudy-Trzebiatowskiej?