Blisko ludziMartyna Wojciechowska pokazała fantastyczne miejsce. Trudno uwierzyć, że istnieje naprawdę

Martyna Wojciechowska pokazała fantastyczne miejsce. Trudno uwierzyć, że istnieje naprawdę

Martyna Wojciechowska pokazała fantastyczne miejsce. Trudno uwierzyć, że istnieje naprawdę
Źródło zdjęć: © Instagram.com
Anna Podlaska

21.06.2020 09:53, aktual.: 21.06.2020 10:36

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Martyna Wojciechowska pokazała fanom jezioro siarkowe w Islandii. Zdjęcie zrobione jest z lotu ptaka. Nasycone kolory, piękny zachód słońca i wulkaniczny krajobraz sprawiają, że ciężko uwierzyć, że to nie fotomontaż.

Seltún to geotermalny obszar w Islandii w Krýsuvíku na Półwyspie Reykjanes. To tam znajdują się siarkowe jeziora, z których największe wrażenie robi Kleifarvatn. Jego głębokość wynosi niemal 100 m. Obfituje ono między innymi w pstrągi. Leży około 25 km od Reykjavíku i ok. 10 km na południowy wschód od Hafnarfjörður. Jezioro ze wszystkich stron okalają góry.

Martyna Wojciechowska pokazała niesamowitą fotografię

Na swoim profilu Martyna Wojciechowska opublikowała zdjęcie tego niesamowitego jeziora siarkowego. Jak wynika z jej opisu chciałaby się tam wybrać, bo choć zwiedziła Islandię, to czuje niedosyt.

"Islandia. Jezioro siarkowe na półwyspie Reykjanes, na południowy zachód od Reykjawicku. Wulkaniczny krajobraz i zielone jezioro, obraz jak z filmu! Na kolor wody wpływa zwartość siarki i minerałów w zbiorniku. Kto z was odwiedził Islandię? Które miejsce najbardziej byście polecili zobaczyć? Byłam raz, ale bardzo krótko" – napisała podróżniczka pod serią zdjęć, które robią niesamowite wrażenie.

Jak się dostać na Islandię? Na Islandię można dotrzeć samochodem, za pomocą promu lub drogą lotniczą. Najpopularniejszym rozwiązaniem dla turystów, chcących samodzielnie zwiedzić region jest właśnie dotarcie na miejsce samolotem i następnie wypożyczenie auta.

Zobacz także: Body mind z Agnieszką Aftyką. Poznaj najlepsze techniki relaksujące

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (14)
Zobacz także