Blisko ludziMartyna Wojciechowska pokazała mocne zdjęcie lekarzy. "Prawdziwi bohaterowie nie noszą peleryn"

Martyna Wojciechowska pokazała mocne zdjęcie lekarzy. "Prawdziwi bohaterowie nie noszą peleryn"

Martyna Wojciechowska pokazała mocne zdjęcie lekarzy. "Prawdziwi bohaterowie nie noszą peleryn"
Źródło zdjęć: © ONS.pl
23.03.2020 10:29, aktualizacja: 23.03.2020 19:04

Martyna Wojciechowska pokazała fanom zdjęcie lekarzy z ważnym przesłaniem. Wiemy, co podróżniczka myśli o ich pracy w czasie epidemii koronawirusa.

Martyna Wojciechowska opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie lekarzy w maseczkach. To dzieło tureckiego fotografa Uğura Gallenkuşa, który umiejętnie połączył je z fragmentem grafiku ukazującej stroje komiksowych superbohaterów.

"Prawdziwi bohaterowie nie noszą peleryn" – stwierdziła podróżniczka.

Martyna Wojciechowska o pracy lekarzy

Martyna Wojciechowska przyznała, że podczas epidemii koronawirusa praca lekarzy jest nieoceniona i porównała ich do superbohaterów.

"Służba medyczna, bohaterowie dnia codziennego.W obecnej sytuacji ryzykują własnym zdrowiem i życiem, żeby walczyć o nasze. Szanujmy Ich pracę, tak ryzykowną (w dobie pandemii) i tak słabo opłacaną (od zawsze). Nie narażajmy siebie i innych, nie dokładajmy lekarzom dodatkowej pracy i zagrożenia" – podkreśliła, jednocześnie przekonując internautów, aby zostali w domach.

Fanów zachwyciło zdjęcie z mocnym przekazem.

"Nasi bohaterowie, nasze anioły, szacunek ogromny i przeogromne podziękowania", "Super zdjęcie brawo dla tych ludzi wielki szacunek", "Milion ukłonów i podziękowań każdemu, kto walczy o nasze życie w tej trudnej sytuacji. Siedźmy w domu w geście solidarności i współpracy" – komentowali.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl