Blisko ludziMartyna Wojciechowska pokazała zdjęcie dziecka chorego na raka. Internauci poruszeni

Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcie dziecka chorego na raka. Internauci poruszeni

Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcie dziecka chorego na raka. Internauci poruszeni
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Karolina Błaszkiewicz
20.11.2019 11:37, aktualizacja: 20.11.2019 12:48

Martyna Wojciechowska podzieliła się fotografią, która niedawno obiegła świat. Przedstawia dziewczynkę przytrzymującą brata wymiotującego po chemioterapii. Podróżniczka prosi nas o jedno.

"Zatrzymaj się… Nowotwór to choroba, z którą zmaga się cała rodzina i bliscy. Dzień po dniu. Mama tych dzieci uwieczniła moment, na którym zaledwie kilkuletnia dziewczynka wspiera swojego czteroletniego brata podczas wymiotowania po kolejnej dawce chemioterapii" – pisze na Instagramie poruszona Martyna Wojciechowska.

"Nie mam śmiałości powiedzieć, że mam w życiu jakiś problem. Nie mam. Najważniejsze, że moje dziecko jest zdrowe…" – dodaje. Te słowa po godzinie od publikacji dotarły do 20 tysięcy odbiorców. Dodajmy, że dziennikarkę i podróżniczkę na Instagramie śledzi ponad 1 mln ludzi. Wojciechowska używa tego medium głównie w jednym celu: otworzenia naszych oczu na krzywdę innych.

Kaitlin Burge – poruszające zdjęcie rodzeństwa

Czarno-biała fotografia obiegła media społecznościowe jesienią 2019 r. Widać na nim miłość oraz wsparcie. Widok małej dziewczynki głaszczącej młodszego braciszka po plecach, gdy ten wymiotuje po kolejnej dawce chemii, wywołuje łzy. Ich mama opisała, że w ten sposób chciała pokazać, że wszystko się ułoży. "Kiedy widzę ich razem, to mnie to cieszy, ale jednocześnie smuci. Dziecko w wieku 6 lat powinno bawić się z przyjaciółmi, a nie opiekować się śmiertelnie chorym bratem" – napisała Kaitlin Burge.

Zobacz także: Hanna i przyjaciele. W kuchni Lis Małgorzata Socha

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także
Komentarze (97)