Trwa ładowanie...

Martyna Wojciechowska złożyła pozew o rozwód. To koniec małżeństwa z Przemysławem Kossakowskim

Rozwód Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego już wkrótce stanie się faktem. Dziennikarka złożyła pozew rozwodowy. Już tylko formalność dzieli popularną parę od ostatecznego zakończenia związku.

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski rozwodzą się Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski rozwodzą się Źródło: AKPA
d38ewea
d38ewea

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski byli jedną z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu. Jeszcze zanim dziennikarka i prezenter telewizyjny oficjalnie ogłosili, że są w sobie zakochani, wielu uważało, że idealnie by do siebie pasowali. Wkrótce ich związek stał się faktem, ku zadowoleniu wielbicieli obojga. Niestety sielanka nie trwała długo. Nieco ponad trzy lata po ślubie, para ogłosiła rozstanie. Dziś od rozwiązania małżeństwa dzieli ich jedynie formalność, która już wkrótce dojdzie do skutku.

Wojciechowska i Kossakowski rozwodzą się. Pozew trafił do sądu

Martyna Wojciechowska złożyła pozew rozwodowy. Dokument trafił do sądu pod koniec stycznia.

d38ewea

"Sprawę zarejestrowano 26 stycznia. Nie ma jeszcze wyznaczonego terminu pierwszej rozprawy w Sądzie Okręgowym w Warszawie" - podaje "Dobry Tydzień".

Zarówno Martyna Wojciechowska, jak i Przemysław Kossakowski nie skomentowali medialnych doniesień. Jednak nie jest tajemnicą, że para od dawna nie jest już razem. Decyzję o rozstaniu miał podjąć Kossakowski, który wyprowadził się z domu.

"Po 3 latach związku i 3 miesiącach od ślubu, z dnia na dzień nastąpił koniec mojego małżeństwa. Ta nagła zmiana była dla mnie wielkim zaskoczeniem, bo odpowiedzialność, zobowiązanie i dane słowo są i zawsze będą dla mnie wartościami nadrzędnymi" - napisała Martyna Wojciechowska w oświadczeniu, ogłaszając rozstanie z Kossakowskim.

Historia miłości Wojciechowskiej i Kossakowskiego

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski poznali się w pracy. Ich pierwsze spotkanie miało miejsce w 2018 roku w budynku stacji TVN.

d38ewea

"Poznaliśmy się w studiu "Dzień Dobry TVN" - wyznał Kossakowski.

Przyszli małżonkowie podali sobie dłonie i wyrazili zdziwienie, że przez pięć lat pracy w jednej stacji, do tej pory jeszcze się nie poznali. Kossakowski dał Wojciechowskiej swój numer telefonu, licząc na wymianę. Jednak Wojciechowska nie odpowiedziała tym samym. Para rozeszła się w swoje strony. Do następnego spotkania doszło dopiero po pół roku.

W 2020 roku Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski pobrali się. Związek rozpadł się po trzech miesiącach od zawarcia związku małżeńskiego.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Martyna Wojciechowska o ślubie z Przemkiem Kossakowskim: "Poinformuję za pomocą social mediów"

d38ewea
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d38ewea