Trwa ładowanie...
d3d4c1q

Masz krzaczaste brwi? Jesteś seksualnym demonem. O sztuce czytania z twarzy

Istnieją specjaliści, którzy potrafią wyczytać z twarzy, jaki masz temperament, jak szybko osiągasz orgazm. Ty też możesz się tego nauczyć.
Share
d3d4c1q

Istnieją specjaliści, którzy potrafią wyczytać z twarzy, jaki masz temperament, jak szybko osiągasz orgazm. Chińczycy zgłębiali tajniki czytania z twarzy już 3 tysiące lat temu. Są w tym mistrzami. Twierdzą, że w rysach czy kolorze oczu ukryta jest prawda o naszym charakterze, pragnieniach. Ty też możesz się tego nauczyć.

Ludzka twarz jest w stanie wyrazić kilka tysięcy min, jednak na co dzień używamy kilkuset kombinacji i to one zostawiają trwałe ślady np. w postaci zmarszczek, bruzd. Gdy przekroczysz czterdziesty rok życia, z twojej twarzy jak z książki będzie można wyczytać, czy więcej czasu spędziłeś śmiejąc się, radując czy zamartwiając.

Oto kilka wskazówek, jak odczytać seksualne preferencje i możliwości. Na łamach „Daily Mail” podzieliła się nimi Tracey Cox, autorka książek, ekspert ds. związków z Wielkiej Brytanii, która doradza m.in. słuchaczom BBC.

d3d4c1q

* Brwi*

Rzadkie oznaczają nikłe zainteresowanie łóżkowymi igraszkami.
Gęste, krzaczaste zwiastują niepohamowany apetyt na seks.

Oczy

Posiadaczy jasnych oczu łatwo zaspokoić. Niestety mają też tendencję do częstego zmieniania partnerów.
Osobę, która ma brązowe, piwne oczy, można określić mianem „dynamitu w łóżku”. Będzie to namiętny kochanek, który preferuje zróżnicowany seks.

d3d4c1q

Nos

Jeśli jest zadarty, spodziewaj się romantycznej przygody, czułości, ale też braku zainteresowania erotycznymi eksperymentami.
Natomiast nos o nierównej powierzchni, z garbem zwiastuje namiętne i trwające godzinami uniesienia.

Zmarszczki i linie mimiczne

Dobrego kochanka/ kochankę rozpoznasz po zmarszczkach mimicznych wokół oczu. To znak niepohamowanego apetytu.

d3d4c1q

Usta

Jeśli masz wydatne wargi, może to oznaczać, że w łóżku nie jesteś egoistą i zawsze znajdziesz czas na przyjemności. Jeśli twoja dolna warga jest bardzo duża, dostajesz dodatkowe punkty za chęć poszukiwania zmysłowych uciech. Jednak może to zwiastować również twoją nielojalność.
Panie i panowie o małych ustach są krótkodystansowcami – orgazm osiągają bardzo szybko.

Ten krótki przewodnik można potraktować jako zabawę, ponieważ eksperci są zgodni i nie traktują tego typu technik poważnie.

- Kiedyś rozpowszechniano legendy mówiące o tym, że wydatny nos u mężczyzny oznacza, że ma on długiego członka. Nie wiem, skąd wzięły się te i inne podobne fałszywe stwierdzenia – komentuje dla WP.PL prof. zw. dr hab. n. med. Zygmunt Zdrojewicz, seksuolog.
- Mam czterdziestoletnią praktykę w zawodzie i nie wyobrażam sobie, że rozpoznaję preferencje seksualne na podstawie wyglądu twarzy – dodaje rozbawiony.

(kg)/(sr), kobieta.wp.pl

POLECAMY:

* Czy to już jest uzależnienie od seksu?*

* Nie ważne jak często, ważne jak długo*

* W oparach absurdu: nagie selfie i zdjęcia po seksie*

Seks oralny, którego on nigdy nie zapomni

d3d4c1q

Podziel się opinią

Share
d3d4c1q
d3d4c1q