Długo ukrywał ukochaną. Zdjęcia z wesela robią furorę

Długo ukrywał ukochaną. Zdjęcia z wesela robią furorę

Mateusz Borkowski pochwalił się zdjęciami z partnerką
Mateusz Borkowski pochwalił się zdjęciami z partnerką
Źródło zdjęć: © AKPA
22.04.2024 17:19, aktualizacja: 22.04.2024 18:49

Mateusz "Big Boy" Borkowski to jeden z najpopularniejszych uczestników programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Mężczyzna od kilku lat jest w szczęśliwym związku. Jak widać na najnowszych zdjęciach, miłość wciąż kwitnie.

Borkowski zdobył rozpoznawalność jako uczestnik emitowanego na antenie TTV show "Gogglebox. Przed telewizorem", którego uczestnicy oglądają fragmenty popularnych programów i komentują je, siedząc na kanapie.

Mężczyzna ma na swoim koncie spektakularną metamorfozę. Po wielu latach zmagania się z otyłością zdecydował się na operację zmniejszenia żołądka. Dzięki temu udało mu się zrzucić aż 170 kg.

Szczęśliwy związek

W pewnym momencie w życiu uczestnika "Gogglebox" pojawiła się kobieta. Początkowo Borkowski ukrywał jej tożsamość, tłumacząc, że jego ukochana unika rozgłosu m.in. w obawie przed hejtem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

- Każdy chyba, kto wchodzi do tego świata się tego boi i to jest zrozumiałe. Jak nabierze skóry tak odpornej jak ja, to przestanie się bać. Ale myślę, że to samo nastąpi niebawem i myślę, że ona powoli staje się na to przygotowana - mówił w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl.

W końcu Kinga zdecydowała się ujawnić i pojawiła się wraz z partnerem w programie "99 - Gra o wszystko. VIP". Ich wspólne zdjęcia regularnie pojawiają się też na instagramowym profilu celebryty.

Pokazał nowe zdjęcia z ukochaną

Na najnowszych zdjęciach, jakie pojawiły się na Instagramie, Mateusz "Big Boy" Borkowski pozuje wraz z ukochaną. Z hasztagów i eleganckich stylizacji wynika, że wspólnie bawili się na weselu.

"Zanim przyjdzie Ci do głowy, że może być inaczej, niż jest, to popatrz! Sam stwierdzisz, że jest dobrze i nic się już nie zmieni w tej kwestii" - napisał celebryta.

© Materiały WP

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl