Nazywa go "księciem". Nie każdy wie, kim jest jej mąż

Nazywa go "księciem". Nie każdy wie, kim jest jej mąż

Izabela Zeiske w "Gogglebox" występuje z synem Joachimem. Jak wygląda jej mąż?
Izabela Zeiske w "Gogglebox" występuje z synem Joachimem. Jak wygląda jej mąż?
Źródło zdjęć: © ONS
20.02.2024 08:07, aktualizacja: 20.02.2024 08:46

Izabelę Zeiske od lat można oglądać w programie "Gogglebox. Przed telewizorem", a razem z nią pojawiał się syn Joachim i zmarła niedawno mama, Teresa Orczyk. Występów na wizji unika z kolei mąż kobiety. Kim jest i jak wygląda?

Izabela Zeiske oraz jej syn Joachim zdobyli sporą popularność dzięki występom w "Gogglebox. Przed telewizorem", w którym z humorem komentują fragmenty innych programów. U boku kobiety pojawiała się też jej mama, Teresa Orczyk, która niestety niedawno zmarła.

Telewizyjnych występów unika mąż Izabeli, jednak można go regularnie zobaczyć w publikowanych przez nią postach w mediach społecznościowych. Jak wygląda druga połówka gwiazdy TTV?

Izabela Zeiske pokazała męża

Jak większość uczestników "Gogglebox. Przed telewizorem", także Izabela Zeiske utrzymuje stały kontakt z fanami za pośrednictwem Instagrama. Nie brakuje tam zdjęć i nagrań, dokumentujących jej codzienność.

Kobieta chętnie pokazuje też swojego męża - Bogusza, którego próżno szukać obok niej na kanapie w popularnym programie. Jak przyznała w jednej z rozmów Zeiske, ukochany nie chce występować w telewizji, ponieważ jest "bardziej stonowany i cedzi słowa".

Udane małżeństwo. Zdradziła, w czym tkwi ich sekret

Para udzieliła jakiś czas temu wspólnego wywiadu. W rozmowie z "Co za tydzień" przyznali, że w ich domu panuje jasny podział ról i to Iza "rządzi", a mąż skupia się na kwestiach technicznych i utrzymaniu rodziny.

Zdradzili też, że sekretem ich dobrego związku jest "miłość i wzajemne zrozumienie". Para stara się też unikać "cichych dni". - To jest najgorsza rzecz, jaka może być (...). Pokłócimy się, a za chwilę jest tak, jak gdyby nigdy nic - mówiła Zeiske. Podkreśliła też, że nie wyobraża sobie osobnych sypialni.

- Łóżko godzi. Małżeństwa nie powinny spać osobno. Żeby była harmonia i zgoda w domu, to zawsze musi być wspólne łóżko. Może dwie kołdry, bo mamy dwie, ale nóżki zawsze się łączą - podkreśliła.

Po zdjęciach dostępnych na profilu gwiazdy TTV widać jednak, że przeciwieństwa się przyciągają, a małżonkowie spędzają ze sobą każdą wolną chwilę. Para chętnie podróżuje, skrupulatnie dokumentując wyjazdy na zdjęciach. Jak czytamy w Telemagazynie, małżonkowie przez 18 lat tworzyli też rodzinę zastępczą dla czwórki przybranych dzieci.

Mimo upływu lat, ich uczucie wciąż jest silne, o czym wspomina na Instagramie sama Zeiske. "Kochani. Tyle wspólnych lat za nami, a my wciąż pełni miłości. Znaleźć swoją drugą połówkę w tym trudnym, dzisiejszym świecie to największe szczęście. Kocham i wiem, że jestem kochana" - pisała na początku tego roku.

W innym wpisie nazywa swojego męża księciem: "Czasami cudnie poczuć się księżniczką, mając przy boku swojego księcia" - pisała.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl