Trwa ładowanie...
d1cgv14

Matka stworzyła wakacyjną listę dla syna. Dawno nie było takiego wirala

Zaniepokojona matka sporządziła listę zasad dla swojego nastoletniego syna. Chłopiec wyjeżdża na wakacje na Majorkę. Był rozbawiony "regulaminem" i postanowił opublikować go w internecie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Matka stworzyła wakacyjną listę dla syna
Matka stworzyła wakacyjną listę dla syna (Twitter)
d1cgv14

18-letni Finlay Brockie z Dunfermline w Szkocji udostępnił na swoim Twitterze listę, którą przygotowała mu mama Lisa. Znalazły się na niej m.in. zakaz robienia tatuaży, imprezy na łodziach oraz rozmowy z pijanymi.

Zobacz także: Samowolka rodziców. Zabierają dzieci na wakacje, chociaż grozi za to 10 tysięcy złotych kary

Był również punkt dotyczący wstrzemięźliwości. Zaniepokojona matka napisała instrukcję, w której poradziła synowi, aby zawsze się zabezpieczał.

Twitter

Lisa ostrzegła syna, aby nie zabierał ze sobą paszportu w nocy, ponieważ stracił już w przeszłości dwa tymczasowe. Zgubił również trzy zapasowe klucze do drzwi, karty bankowe, pieniądze i portfel. Nawiązała także do koncertu Eminema, z którego chłopak wrócił na rauszu. "Nie pij przed wejściem na lotnisko, bo nie wpuszczą cię do samolotu" - komentuje kobieta.

d1cgv14

Zobacz także: "Mam ugotowane, posprzątane i podane". Polak na all inclusive czuje się jak król życia

Zmartwiona matka poinformowała również syna, aby za wszelką cenę unikał zbiorników wodnych po ostatnim incydencie, kiedy to przypadkowo wszedł do stawu i musiał wrócić do domu nagi, bez działającego telefonu.

Post chłopaka szybko poniósł się w sieci. Polubiło go ponad 55 000 osób. Pod spodem pojawiły się komentarze. "Twoja matka jest najbardziej troskliwą, kochającą kobietą. Uwielbiam ją" - napisał jeden z użytkowników. "Kocham tę mamę... myślę, że gdy nadejdzie czas na moje wakacje, sam zastosuję te rady”.

d1cgv14

Zasady Lisy:

1. Nie pij przed dotarciem na lotnisko. Jeśli jesteś pijany, nie wpuszczą cię do samolotu.
2. Nie zabieraj paszportu w nocy. W ciągu ostatniego miesiąca straciłeś dwa tymczasowe dokumenty, trzy klucze do drzwi, karty bankowe, pieniądze i portfel. Nie można ci ufać.
3. Pamiętaj, aby jeść. Nie oceniaj ceny żywności według cen napojów alkoholowych, które możesz kupić za tyle samo.
4. Jeśli jest impreza na łodzi lub nawet impreza w basenie, po prostu trzymaj się z daleka. Pamiętaj, że przypadkowo wszedłeś do stawu i musiałeś wrócić do domu nago, bez działającego telefonu.
5. Nie rób tatuażu… A jeśli musisz go mieć, zrób sobie na tyłku.
6. Nie uprawiaj seksu bez zabezpieczenia. Noc zabawy nie jest warta życia z rzeżączką.
7. Nie dzwoń do mnie, kiedy jesteś pijany. Będę się tylko martwić.
8. Dbaj o siebie i dzwoń do mnie, jeśli pojawią się jakieś problemy. Kocham cię bardziej niż życie, więc baw się dobrze, ale wróć do domu bezpiecznie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Malowanie ścian to prosty i efektowny "Patent na Remont"!

d1cgv14

Podziel się opinią

Share

d1cgv14

d1cgv14