Blisko ludziMatka z córką zginęły w dramatycznych okolicznościach. "Mam wyrwę w sercu"

Matka z córką zginęły w dramatycznych okolicznościach. "Mam wyrwę w sercu"

Matka z córką zginęły w wypadku samochodowym.
Matka z córką zginęły w wypadku samochodowym.
Źródło zdjęć: © Facebook.com
Marta Kutkowska
06.04.2021 14:41

Suv, którym jechały kobiety, wpadł w poślizg i spadł z klifu prosto w przepaść, w północnej Kalifornii. Obie panie poniosły śmierć na miejscu. We wzruszającym wpisie pożegnał je syn i brat.

Do tragicznego wypadku doszło w miejscowości Bodega Bay, która słynie z malowniczych widoków i piaszczystych plaż. Niestety, otoczenie wpadających do oceanu klifów, okazało się dla kobiet tragicznie niebezpiecznie. Świadkowie zdarzenia twierdzą, że matka z córką jechały ostrożnie i że podobne nieszczęście mogło się przytrafić każdemu.

Ostatnia droga

41-letnia Elizabeth Correia i jej mama 64-letnia Maria Teixeira nie miały szans na przeżycie wypadku. Pojazd kierowany przez młodszą kobietę, staranował barierkę i spadł prosto w przepaść. Śmierć na miejscu potwierdziły lokalne władze. Świadkowie zdarzenia przyznali, że widok rozbitego auta rozdzierał serce.

Szef miejscowej policji, David de Rutte powiedział, że wypadek zostanie poddany wnikliwemu śledztwu. Pracujący na miejscu zdarzenia strażacy, wyrazili swoje ubolewanie na Facebooku: "Nasze myśli są z rodziną ofiar".

Kim były kobiety?

Elizabeth Correia pochodziła z Dublina, gdzie przez 16 lat pracowała w szkole podstawowej w Lydiksen. Jej mama była kustoszką, związaną z dublińską Montevideo Elementary.

Śmierć kobiet jest wielką stratą dla całej rodziny. W mediach społecznościowych mamę i siostrę pożegnał Tim Correia:

"Z ciężkim sercem pragnę poinformować, że moja mama i siostra zmarły wczoraj w wypadku samochodowym w Bodega Bay [...]. W moim sercu jest teraz wyrwa, której nie da się wypełnić. Chcę wyrazić wdzięczność za czas, jaki dane nam było spędzić razem. Na zawsze pozostaniecie częścią mnie. Kocham was, wasz syn i brat".

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (11)
Zobacz także