Trwa ładowanie...

Matt Damon nie zapewnia paparazzim żadnych atrakcji

Matt Damon należy do tych gwiazd, które bardzo chronią swoją prywatność. Wspólnie z żoną, Lucianą, wychowuje trzy córki i pasierbicę, ale jego rodzina rzadko pojawia się w mediach i nie stanowi centrum zainteresowania paparazzich. Dlatego aktor stanowi obiekt zazdrości swoich kolegów po fachu, takich jak Brad Pitt

Matt Damon nie zapewnia paparazzim żadnych atrakcjiŹródło: AFP
d2fjf9u
d2fjf9u

Matt Damon należy do tych gwiazd, które bardzo chronią swoją prywatność. Wspólnie z żoną, Lucianą, wychowuje trzy córki i pasierbicę, ale jego rodzina rzadko pojawia się w mediach i nie stanowi centrum zainteresowania paparazzich. Dlatego aktor stanowi obiekt zazdrości swoich kolegów po fachu, takich jak Brad Pitt, których każdy krok rejestrowany jest przez fotografów.

- Sława jest fajna, jeśli potrafisz kontrolować jej „celebrycką” stronę – tłumaczył ostatnio Damon w wywiadzie dla „Esquire”. - Od lat przyglądam się Bradowi i widzę jak silnie potrafi ona oddziaływać na życie. Pamiętam, jak opowiadałem mu, że sam mogę odprowadzać swoje dzieci do szkoły i jak go to przybiło. Był miły, ale jego reakcja była z rodzaju „Ty draniu”. Ponieważ on też powinien mieć możliwość robić to samo. A nie ma.

Damon tłumaczy też dlaczego media dają spokój jemu i jego rodzinie.
- Mam szczęście, zakochałem się w kimś spoza branży. Nie w aktorce czy też sławnej aktorce. W tym drugim przypadku zainteresowanie gwałtownie wzrasta i nagle wszyscy chcą być w twojej sypialni. A ja nie zapewniam żadnych atrakcji. Nie skaczę po barze, niczego nie podpalam, nie zdradzam żony. Nie ma żadnej historii do opisania. Mogą mnie śledzić, ale zawsze dostaną ten sam materiał o facecie w średnim wieku z czwórką dzieci.

(ma)

d2fjf9u
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2fjf9u