Trwa ładowanie...
d21cfe7

Matt Damon nie zapewnia paparazzim żadnych atrakcji

Matt Damon należy do tych gwiazd, które bardzo chronią swoją prywatność. Wspólnie z żoną, Lucianą, wychowuje trzy córki i pasierbicę, ale jego rodzina rzadko pojawia się w mediach i nie stanowi centrum zainteresowania paparazzich. Dlatego aktor stanowi obiekt zazdrości swoich kolegów po fachu, takich jak Brad Pitt
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Matt Damon nie zapewnia paparazzim żadnych atrakcji
(AFP)
d21cfe7

Matt Damon należy do tych gwiazd, które bardzo chronią swoją prywatność. Wspólnie z żoną, Lucianą, wychowuje trzy córki i pasierbicę, ale jego rodzina rzadko pojawia się w mediach i nie stanowi centrum zainteresowania paparazzich. Dlatego aktor stanowi obiekt zazdrości swoich kolegów po fachu, takich jak Brad Pitt, których każdy krok rejestrowany jest przez fotografów.

- Sława jest fajna, jeśli potrafisz kontrolować jej „celebrycką” stronę – tłumaczył ostatnio Damon w wywiadzie dla „Esquire”. - Od lat przyglądam się Bradowi i widzę jak silnie potrafi ona oddziaływać na życie. Pamiętam, jak opowiadałem mu, że sam mogę odprowadzać swoje dzieci do szkoły i jak go to przybiło. Był miły, ale jego reakcja była z rodzaju „Ty draniu”. Ponieważ on też powinien mieć możliwość robić to samo. A nie ma.

Damon tłumaczy też dlaczego media dają spokój jemu i jego rodzinie.
- Mam szczęście, zakochałem się w kimś spoza branży. Nie w aktorce czy też sławnej aktorce. W tym drugim przypadku zainteresowanie gwałtownie wzrasta i nagle wszyscy chcą być w twojej sypialni. A ja nie zapewniam żadnych atrakcji. Nie skaczę po barze, niczego nie podpalam, nie zdradzam żony. Nie ma żadnej historii do opisania. Mogą mnie śledzić, ale zawsze dostaną ten sam materiał o facecie w średnim wieku z czwórką dzieci.

(ma)

POLECAMY:

* Matt Damon znów na ślubnym kobiercu*

* Ben Affleck nie jest pewien orientacji Matta Damona*

* Matt Damon: Sława to więzienie*

d21cfe7

Podziel się opinią

Share

d21cfe7

d21cfe7