Blisko ludziMatylda Damięcka znów zachęca do głosowania. Wystarczyły dwa słowa

Matylda Damięcka znów zachęca do głosowania. Wystarczyły dwa słowa

Matylda Damięcka opublikowała grafikę zachęcającą do głosowania
Matylda Damięcka opublikowała grafikę zachęcającą do głosowania
Źródło zdjęć: © East News
09.07.2020 15:03, aktualizacja: 01.03.2022 13:31

Matylda Damięcka na swoim profilu na Instagramie po raz kolejny opublikowała grafikę zachęcającą do głosowania. W komentarzach zawrzało.

Emocje związane ze zbliżającą się II turą wyborów prezydenckich 2020 sięgają zenitu. Wiele gwiazd otwarcie manifestuje swoje poglądy polityczne i zachęca do głosowania. Niektórzy mają nawet koszulki z nazwiskiem faworyzowanego kandydata.

Matylda Damięcka aktywnie publikuje w swoich mediach społecznościowych grafiki, mające być motywacją, aby pójść na wybory. Dziś na jednej z nich pojawiły się zaledwie dwa słowa, a w komentarzach wybuchła dyskusja.

Matylda Damięcka zachęca do pójścia na wybory

Damięcka opublikowała na swoim profilu na Instagramie grafikę z napisanym na białym tle hasłem: "TRZA WYBRAĆ". Pod postem napisała: "Czy ci się to podoba, czy nie, KAŻDY głos ma taką samą wartość. Jedyne, co możesz zrobić, to idź i zagłosuj. Tylko i aż tyle".

W komentarzach wybuchła dyskusja. Niektórzy nawiązywali do grafik, sugerując swoje odmienne poglądy polityczne. "Ten trzask bezpieczeństwa to à propos sytuacji w stołecznej komunikacji miejskiej" – napisał jeden z komentujących.

Okazało się jednak, że Damięcką obserwuje również wiele osób, którym podoba się jej kampania. "No trza!", "Super kampania społeczna", "Genialna jesteś" – zachwycali się.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (28)
Zobacz także