Blisko ludziMąż zdradził ją z nianią. Zorientowała się, gdy zobaczyła ich zdjęcie z wakacji

Mąż zdradził ją z nianią. Zorientowała się, gdy zobaczyła ich zdjęcie z wakacji

Mąż zdradził ją z nianią. Odkryła to przeglądając zdjęcia
Mąż zdradził ją z nianią. Odkryła to przeglądając zdjęcia
Źródło zdjęć: © Adobe Stock | Photographee.eu
Marta Kutkowska
01.05.2022 16:01, aktualizacja: 02.05.2022 07:10

Romans męża z nianią to największy koszmar każdej kobiety. Ta Amerykanka zorientowała się, że jej partnera łączy z opiekunką silna więź, gdy przejrzała zdjęcia z wakacji. Przeżyła szok.

Zdrada zawsze ma gorzki smak. A co, jeśli do tego dodamy jeszcze utratę zaufanej niani do dziecka? Taki koszmar przeżyła pewna Amerykanka, którą mąż ostatecznie porzucił dla niani. Wcześniej kobieta podejrzewała, że w ich związku pojawił się ktoś trzeci, olśnienie przyszło, gdy oglądała zdjęcia z wycieczki.

Co kobieta zobaczyła na zdjęciach?

Kilka lat temu rodzina wraz z nianią udała się do Disneylandu. Wszyscy bawili się wyśmienicie. Okazało się, że mąż i niania… aż za bardzo. Zdjęcia z wycieczki obnażyły prawdziwą naturę ich relacji.

"Wzięliśmy ją, by pomagała przy dzieciach, nie przy mężu" - napisała kobieta na TikToku.

Zdjęcie, które dało kobiecie do myślenia, przedstawia przejażdżkę rollercoasterem. Ona siedzi obok dzieci, a niania z jej mężem. Podczas zjazdu kolejki przerażona opiekunka kurczowo trzyma się swojego chlebodawcy. Widać, że tych dwoje jest sobie bliskich.

"O mój Boże, to naprawdę żenujące" - skomentowała jedna z obserwatorek.

"Ona powinna siedzieć z dziećmi, nie z mężem" - napisała inna.

Kobieta zorientowała się, że jej mąż ma romans z nianią, gdy zobaczyła to zdjęcie
Kobieta zorientowała się, że jej mąż ma romans z nianią, gdy zobaczyła to zdjęcie© TikTok

"Dzieci kiedyś dodadzą dwa do dwóch"

Ostatecznie mężczyzna przyznał się do zdrady i wyprowadził z domu. Zamieszkał z nianią, z którą wkrótce doczekał się dziecka. Zdradzona kobieta czuje wielką gorycz, zwłaszcza, że nie wie, w jaki sposób wytłumaczyć nową sytuację dzieciom.

"Zastanawiam się, kiedy moje dzieci dodadzą dwa do dwóch i zorientują się, że ich tata ma dziecko z ich nianią" - pisze kobieta. Internauci mówią, że zdradzona powinna się cieszyć, że pozbyła się "szkodnika" tak szybko.

"Szczerze mówiąc, powinnaś się cieszyć, że tak szybko wyszła na jaw jego prawdziwa natura" - skwitowała jedna z obserwatorek.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta