Trwa ładowanie...
d2pt1ke

Media spekulują, że Krystian Wieczorek odejdzie z serialu "M jak miłość"

Według informacji pojawiających się w mediach Krystian Wieczorek odgrywający rolę mecenasa Andrzeja Budzyńskiego w serialu "M jak miłość" planuje odpocząć od pracy na planie. Aktor ma ku temu ważny powód.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Krystian Wieczorek gra w serialu "M jak miłość"
Krystian Wieczorek gra w serialu "M jak miłość" (ONS.pl)
d2pt1ke

Krystian Wieczorek odejdzie z serialu "M jak miłość"

Krystian Wieczorek głównie kojarzony jest z rolą mecenasa Andrzeja w serialu "M jak miłość". Widzowie śledzą losy bohatera, którego połączyło gorące uczucie z Madzią, którą gra Anna Mucha. Serialowa para planuje ślub, ale nie wiadomo, czy do ceremonii dojdzie.

Okazuje się, że według dwutygodnika "Show" Krystian Wieczorek planuje zrobić przerwę od pracy na planie serialu. Powodem takiej decyzji ma być natłok zawodowych obowiązków przez które aktor zaniedbuje rodzinę.

d2pt1ke

"Przez natłok obowiązków Krystian musiał ograniczyć obecność w serialu M jak miłość. Planuje krótką przerwę, a potem powrót do teatru – czytamy w magazynie. Choć Krystian Wieczorek nie zdeklarował, że opuszcza serial na zawsze, to ograniczenie jego roli może nie spodobać się miłośnikom "M jak miłość".

Prywatnie aktor jest mężem Marii Szafirskiej. Para wspólnie wychowuje córkę, która przyszła na świat w marcu zeszłego roku.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: #gwiazdy: Krystian i Maria Wieczorek usłyszeli dobrą wiadomość. Ze spokojem wyczekują narodzin dziecka

d2pt1ke

Podziel się opinią

Share

d2pt1ke

d2pt1ke