ycipk-3mrtn8

Meghan Markle i książe Harry w Rzymie. Polecieli komercyjnym lotem

Meghan Markle i książe Harry zostali zaproszeni do Rzymu na ślub Mishy Nonoo. Tym razem zrezygnowali z prywatnego lotu i skorzystali z komercyjnych linii lotniczych. Para postanowiła naprawić swój wizerunek, po tym jak świat zarzucił im hipokryzję, kiedy zapomnieli o swojej proekologicznej postawie i wybrali się na Ibizę prywatnym odrzutowcem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Meghan Markle i książe Harry w Rzymie. Polecieli komercyjnym lotem
(Getty Images)
ycipk-3mrtn8

Meghan Markle i książe Harry mają sporo obowiązków. Niezmiennym elementem ich życia są podróże. W ciągu ostatnich sześciu tygodni odbyli już dziewięć lotów. Tym razem postanowili się zrelaksować i wybrali się w podróż tylko we dwoje. Mały Archie Mountbatten-Windsor został w domu. "Polecieli komercyjnymi liniami, ponieważ Meghan dotknęła krytyka odnośnie ich prywatnych lotów" – mówi anonimowy informator The Sun.

Meghan Markle i książe Harry na ślubie Mishy Nonoo

Ślub Mishy Nonoo to wydarzenie na którym nie mogło ich zabraknąć. Poza tym, że amerykańska projektantka mody jest przyjaciółką Meghan, to właśnie ona zapoznała ją z księciem. To drugi ślub Mishy. Projektantka w 2016 roku rozwiodła się ze swoim mężem Alexandrem Glikes'em. Dziś wychodzi ponownie za mąż za Michael'a Hess'a. Wśród znanych gości jest nie tylko Meghan Markle i książe Harry, ale też m.in.Ivanka Trump, Katty Perry a z nią Orlando Bloom.

ycipk-3mrtn8

Zobacz także: Meghan Markle i książe Harry w Afryce. To będzie podróż śladami księżnej Diany

Zobacz także: Ma niezwykłą pracę. Jego firma produkuje rowery na wymiar

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ycipk-3mrtn8
Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3mrtn8

ycipk-3mrtn8
ycipk-3mrtn8