Trwa ładowanie...
d3ena6u

Meghan Markle ma obowiązek kłaniać się przed Kate Middleton. Królewskie zasady jasno to określają

Odkąd Meghan i Harry zdecydowali się zrezygnować z funkcji "starszych" członków rodziny królewskiej ich dalsze losy rodzą wiele pytań. Jednym z nich jest to, czy książę i księżna Sussexu powinni kłaniać się przed Williamem i Kate.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Czy Meghan Markle ma obowiązek kłaniać się Kate Middleton?
Czy Meghan Markle ma obowiązek kłaniać się Kate Middleton? (Getty Images)
d3ena6u

Po opublikowaniu kontrowersyjnego oświadczenia księżnej Meghan i księcia Harry'ego świat rodziny królewskiej stanął na głowie. Ich decyzja budzi wiele kontrowersji i jeszcze więcej pytań. Wszyscy zastanawiają się, gdzie zamieszka para, z czego będą żyli i jakie będą ich relacje z innymi członkami rodziny.

Czy Meghan i Harry mają obowiązek kłaniać się Kate i Williamowi?

Rezygnacja Sussexów z tytułów i przywilejów starszych członków rodziny królewskiej niesie ze sobą różne konsekwencje. Jednym z nich jest obowiązek oddawania szacunku osobom o wyższej pozycji. Ciekawscy spekulują, czy będą musieli kłaniać się przed Kate i Williamem. Królewskie zasady etykiety mówią jasno.

d3ena6u

Teraz Cambridge'owie zajmują wyższą pozycję w linii sukcesji i powinni przyjmować należne im hołdy oraz oznaki szacunku. Oznacza to, że Meghan i Harry powinni skłonić się na widok Kate i Williama.

W rzeczywistości członkowie rodziny królewskiej porzucili już te konwenanse. Ten zaszczyt zarezerwowany jest dla królowej i jej męża, księcia Filipa oraz monarchów z innych krajów.

Siłaczki odc. 5. Cykl Klaudii Stabach. Dajemy kobietom wsparcie, na jakie zasługują

d3ena6u

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Podziel się opinią

Share

d3ena6u

d3ena6u
d3ena6u