Trwa ładowanie...
d1hscr9

Meghan Markle podobno jest już w ciąży. Szaleństwo na Wyspach

Od książęcego ślubu nie minął nawet miesiąc, a plotek na temat ciąży Meghan Markle jest coraz więcej. Ostatnia głosi, że księżna Sussex odwiedziła klinikę leczenia niepłodności, a nawet mowa o podwójnym sukcesie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Meghan Markle spodziewa się dzieci?
Meghan Markle spodziewa się dzieci? (East News)
d1hscr9

Kolorowa brytyjska prasa nie odpuszcza świeżo upieczonej żonie księcia Harry'ego. Według "National Enquire'a", Meghan jest w ciąży bliźniaczej. "Pierwsze bliźnięta w rodzinie królewskiej od 588 lat" – donoszą dziennikarze. Dowodem na radosną nowinę jest zdjęcie Markle z 2014 r. oraz słowa "bliskiej osoby z otoczenia księżnej".

Rzekomo powiedziała redakcji, że księżna długo przed ślubem odwiedzała klinikę leczenia niepłodności. Przy zapłodnieniu metodą in vitro, prawdopodobieństwo ciąży bliźniaczej wzrasta. Według źródła "National Enquire'a", książę Harry od miesięcy bierze oczyszczające suplementy i witaminy.

Gdyby okazało się, że księżna jest w bliźniaczej ciąży, to pewne jest, że jeśli urodziłyby się córki i tak nie dostałyby tytułu. Jak tłumaczył królewski ekspert Richard Fitzwilliams, tak stanowi prawo. – W obecnej sytuacji ich córki nie będzą nazwane automatycznie księżniczkami – wyjaśnił.

d1hscr9

Księżniczką jest za to Charlotte, córka Williama i Kate. A to dlatego, że jej tata w przyszłości zostanie królem. Ona sama jest 5. w kolejce do tronu. Jej pozycja nie zmieniła się po niedawnych narodzinach brata Louisa. Zadbała o to sama królowa Elżbieta II.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1hscr9

Podziel się opinią

Share

d1hscr9

d1hscr9