ycipk-315e65

Meghan Markle "społecznym wybrańcem". "Tatler" dał jej 1. miejsce

Meghan Markle zmieniła historię, wchodząc do brytyjskiej rodziny królewskiej. Nie tylko dlatego, że jest rozwódką i w połowie Afroamerykanką. Magazyn "Tatler" uznał ją za największego "społecznego wybrańca".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Meghan Markle w nowym rankingu zdobyła pierwsze miejsce
Meghan Markle w nowym rankingu zdobyła pierwsze miejsce (Getty Images)
ycipk-315e65

Meghan Marke – "społeczny wybraniec"

Meghan Markle, czyli księżna Sussex, trafiła do rankingu osób, które przeskoczyły kilkanaście stopni w drabinie społecznej. Według magazynu "Tatler" zrobiła to w najbardziej spektakularny sposób, dochodząc na sam jej szczyt. Zwyczajnie chwyciła Pana Boga za nogi.

ycipk-315e65

Meghan Markle przebiła wszystkich, którzy przeszli drogę "od zera do bohatera". Jak czytamy w wyjaśnieniu gazety, żona księcia Harry'ego nie jest może klasycznym przykładem takiej osoby, bo koniec końców skończyła prywatne szkoły, a jej ojciec to nagradzany operator telewizyjny. Mimo to dopiero tytuł księżnej, zdaniem "Tatlera", miał sprawić, że "stała się kimś". "Nabyta rola pasuje do niej jak ulał" – stwierdza redakcja magazynu.

Markle w walce o tytuł "społecznego wybrańca" nr 1 pokonała Johna Bercowa, spikera izby gmin, o którym magazyn pisze, że "nie lubi taksówek, bo jego ojciec jeździł jedną z nich". Księżna Sussex zostawiła też w tyle nie mniej sławną od siebie byłą modelkę Jerry Hall, która wyrwała się z przesiąkniętego alkoholem rodzinnego domu. Na liście, poza tą trójką, znalazły się jeszcze córka Roberta Murdocha, Elizabeth, czy nowa prezeska brytyjskiej sieci domów towarowych John Lewis Sharon White.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ycipk-315e65

Zobacz także: Co sekundę na wysypisko trafia ciężarówka ubrań. Mania zakupów przerasta ludzi

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-315e65