Blisko ludziMelania Trump nie dzieli łóżka z mężem. Zdradziła, że nie śpią nawet na tym samym piętrze

Melania Trump nie dzieli łóżka z mężem. Zdradziła, że nie śpią nawet na tym samym piętrze

Melania Trump nie dzieli łóżka z mężem. Zdradziła, że nie śpią nawet na tym samym piętrze

02.12.2019 21:43, aktual.: 03.12.2019 07:54

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W mediach już dawno pojawiły się plotki, że Melania Trump nie dzieli łóżka ze swoim mężem. Teraz pierwsza dama zdradziła, że ich sypialnie znajdują się na innych piętrach.

Małżeństwo Trumpów zawsze budziło wiele kontrowersji i plotek. Złośliwi mówią, że pomimo długiego stażu para nie jest zbyt dobrze dopasowana. Zdają się to potwierdzać eksperci od mowy ciała, którzy mówią głośno, że nie ma między nimi miłości. Para prezydencka zapewnia jednak, że ich związek ma się świetnie i mają na to swoje sposoby.

Melania Trump zdradziła sekret małżeństwa

Jednym z takich sposobów miała być oddzielna łazienka. Pierwsza dama sama przyznała, że ona i jej mąż wolą mieć oddzielne łazienki, bo to "dobrze wpływa na ich związek". Krążyły również plotki, że Trumpowie nie śpią w jednym łóżku, a nawet pokoju.

Najnowsza biografia Melanii Trump potwierdza te doniesienia. Małżeństwo nie tylko nie dzieli łóżka ani sypialni, ale ich pokoje znajdują się nawet na oddzielnych piętrach. Jest to dość niespotykane rozwiązanie. Zdawać by się mogło, że zakochani nie mogą oderwać od siebie wzroku i rąk, oni jednak wolą "za sobą tęsknić".

Sekrety Białego Domu

Michael Wolff, dziennikarz i autor książek o Donaldzie Trumpie, twierdzi, że to pierwszy taki przypadek od czasów Białego Domu Kennedy'ego. Tajemnice Białego Domu ujawnia w książce "Ogień i furia. Biały Dom Trumpa".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (82)