Trwa ładowanie...
d4c9izn

Melania Trump nie dzieli łóżka z mężem. Zdradziła, że nie śpią nawet na tym samym piętrze

W mediach już dawno pojawiły się plotki, że Melania Trump nie dzieli łóżka ze swoim mężem. Teraz pierwsza dama zdradziła, że ich sypialnie znajdują się na innych piętrach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Melania Trump zdradziła sekret małżeństwa
Melania Trump zdradziła sekret małżeństwa (Getty Images)
d4c9izn

Małżeństwo Trumpów zawsze budziło wiele kontrowersji i plotek. Złośliwi mówią, że pomimo długiego stażu para nie jest zbyt dobrze dopasowana. Zdają się to potwierdzać eksperci od mowy ciała, którzy mówią głośno, że nie ma między nimi miłości. Para prezydencka zapewnia jednak, że ich związek ma się świetnie i mają na to swoje sposoby.

Melania Trump zdradziła sekret małżeństwa

Jednym z takich sposobów miała być oddzielna łazienka. Pierwsza dama sama przyznała, że ona i jej mąż wolą mieć oddzielne łazienki, bo to "dobrze wpływa na ich związek". Krążyły również plotki, że Trumpowie nie śpią w jednym łóżku, a nawet pokoju.

d4c9izn

Najnowsza biografia Melanii Trump potwierdza te doniesienia. Małżeństwo nie tylko nie dzieli łóżka ani sypialni, ale ich pokoje znajdują się nawet na oddzielnych piętrach. Jest to dość niespotykane rozwiązanie. Zdawać by się mogło, że zakochani nie mogą oderwać od siebie wzroku i rąk, oni jednak wolą "za sobą tęsknić".

Sekrety Białego Domu

Michael Wolff, dziennikarz i autor książek o Donaldzie Trumpie, twierdzi, że to pierwszy taki przypadek od czasów Białego Domu Kennedy'ego. Tajemnice Białego Domu ujawnia w książce "Ogień i furia. Biały Dom Trumpa".

Zobacz także: Ona vs on u… fryzjera

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4c9izn

Podziel się opinią

Share
d4c9izn
d4c9izn