Trwa ładowanie...

Mężczyzna zawsze powinien uregulować rachunek na pierwszej randce? To nagranie poruszyło internautów

Kwestia płacenia rachunku na randkach od wielu lat jest dyskusyjna. Niektóre kobiety lubią, gdy mężczyzna płaci rachunek, inne wolą go dzielić na pół. TikTokerka Nelly mówi wprost: "Mężczyzna nigdy nie powinien pozwolić kobiecie płacić na pierwszej randce". W komentarzach zawrzało.

Share
Powiedziała dosadnie, kto powinien płacić na pierwszej randce. Internauci oburzeni
Powiedziała dosadnie, kto powinien płacić na pierwszej randce. Internauci oburzeniŹródło: fot. Instagram
dx0yh9u

Spędzacie miło wieczór w dobrej restauracji, przychodzi kelner z rachunkiem i robi się niezręcznie. Temat płacenia za wspólną kolację od lat budzi kontrowersje - tradycyjnie to mężczyzna powinien uregulować płatność, jednak czasy się zmieniają, mamy równouprawnienie, a kobiety stały się samodzielne. Co więc zrobić, żeby nie wyjść na samca alfa lub przeciwnie, na sknerę? TikTokerka Nelly przedstawiła swoją opinię w temacie i włożyła kij w mrowisko.

Zapytaj Nelly

Nelly to popularna internetowa związkowa wyrocznia. Na swoim kanale na TikToku dziewczyna często doradza zakochanym, jak radzić sobie ze randkowymi dylematami. Niedawno poruszyła właśnie temat rachunków.

dx0yh9u

"Mężczyźni nigdy nie powinni pozwolić kobiecie płacić na pierwszej randce. Jeśli zapraszasz dziewczynę na spotkanie, a potem chcesz się dzielić rachunkiem, to pokazuje, że jest skąpy, nie został dobrze wychowany, nie jest rycerski i randkuje poza swoim przedziałem cenowym, czyli zabiera dziewczynę na randkę, na którą go nie stać" - mówi inflencerka.

Nelly uważa też, że nawet dziewczyny, które uważają się za feministki, nie lubią wyciągać portfela na pierwszej randce: "I nawet najbardziej progresywne dziewczyny, które nalegają na podział rachunku i mówią, że im to nie przeszkadza - kłamią. Nie chodzi o to, że cię na to nie stać, ale to pokazuje nam twój charakter. A jeśli jesteś dziewczyną i płacisz na pierwszej randce, jestem tu po to, aby ci powiedzieć - siostro, on nie jest tym jedynym" - twierdzi Nelly.

Ostra reakcja

Internauci nie zostawili na inflencerce suchej nitki. Jej opinii sprzeciwiły się i kobiety, i mężczyźni. Nagranie Nelly obejrzano ponad 85 tys. razy, a pod filmikiem pojawiło się mnóstwo komentarzy. "Czy jestem jedyną kobietą, która zawsze płaci za pierwszą randkę albo dzieli się rachunkiem i nigdy nie pozwoliłaby zapłacić mężczyźnie? Dla mnie to niekomfortowe. Wielu facetów myśli, że jeśli za ciebie zapłacą, należy im się seks. Nie, dziękuję, wolę zapłacić za siebie" - pisze jedna z obserwatorek pod filmikiem.

 Nagranie nie spodobało się także panom. "Osoba, która zaproponowała randkę powinna zapłacić" - pisze jeden z komentatorów.

dx0yh9u

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Nowy Aranż odcinek 8

dx0yh9u

Podziel się opinią

Share
dx0yh9u
dx0yh9u