Mężczyźni o tych imionach to najlepsi mężowie. Krótka lista

Mężczyźni o tych imionach to najlepsi mężowie. Krótka lista

Te imiona należą do najlepszych mężów
Te imiona należą do najlepszych mężów
Źródło zdjęć: © Getty Images
11.12.2022 11:58, aktualizacja: 11.12.2022 12:27

Znalezienie idealnego kandydata na męża nie musi być trudnym zadaniem. Wiele o nowym wybranku może powiedzieć jego imię. W taki sposób mamy poznać charakter i predyspozycje mężczyzny do roli męża. Jakie imiona mogą świadczyć o tym, że mamy do czynienia z najlepszym kandydatem?

Na charakter człowieka składa się wiele czynników. Jest to m.in. wychowanie, osobiste przekonania i życiowe doświadczenia. Wpływ na osobowość ma mieć także nasze imię. Astrologowie twierdzą, że do każdego z nich przypisana jest liczba, która określa cechy charakteru konkretnej osoby. Imię może być więc świetną wskazówką w poszukiwaniu kandydata na męża. Ujawni bowiem, czy nasz partner ma cechy, które czynią z niego idealnego małżonka.

Krzysztof

Szukasz czułego i opiekuńczego męża? Krzysztof ma wszystkie predyspozycje do tego, aby zostać idealnym małżonkiem. Od przyszłej partnerki wymaga szacunku, wierności i bezgranicznego zaufania. Uwielbia jednak dominować w związku. Potrzebuje ukochanej, która nie będzie kwestionować wszystkich jego decyzji i da mu wolność wyboru.

Krzysztof potrafi kochać bezgranicznie. Ma w sobie wiele subtelności, dlatego świetnie nadaje się na ojca. Jest niezwykle wspierający, wyrozumiały i opiekuńczy. Żona będzie jego oczkiem w głowie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Dominik

Mężczyzna o tym imieniu jest bardzo zżyty z krewnymi. Jego priorytetem jest założenie własnej rodziny. Marzy o gromadce dzieci oraz kochającej żonie, która będzie dla niego wielkim wsparciem w codziennym życiu. Dominik jest idealnym kandydatem na męża. To wspaniały towarzysz i odpowiedzialny ojciec.

Jakie cechy charakteru przemawiają za wyborem Dominika na męża? Przede wszystkim stateczność i wrażliwość. Dominik jest wyrozumiały, ale potrafi dowieść swoich racji. Nie będzie tego robić na siłę. Za bardzo szanuje zdanie partnerki.

Łukasz

Rodzina jest dla Łukasza największym marzeniem. Przyszłą żonę i dzieci będzie traktować z ogromnym szacunkiem. Jest oddany, zaradny i bardzo odpowiedzialny. Partnerka może liczyć, że pomoże jej w każdym problemie. Bez zająknięcia spełni każde, nawet najbardziej wymagające życzenie.

Łukasz nie liczy w życiu na wspaniałą zawodową karierę, bogactwa czy luksusy. Najważniejszym celem mężczyzny jest znalezienie kochającej żony. Przyszła wybranka może być pewna, że czeka ją spokojne, pozbawione częstych kłótni małżeństwo.

Artur

Łagodny, uczuciowy i wrażliwy - taki jest właśnie Artur. Na początku może wydawać się nieśmiały, ale gdy tylko zostaje sam na sam z partnerką, pokazuje prawdziwe oblicze. Ma w sobie ogromne pokłady namiętności. W sprawach łóżkowych jest wprost niezawodny. Do tego jest świetnym przyjacielem. Te cechy sprawiają, że jest świetnym kandydatem na męża.

Artur nie lubi zabiegać o kobiety. To one muszą wykazać się śmiałością i spróbować go poderwać. Gdy partnerka go zdobędzie, Artur szybko rekompensuje jej wcześniejsze starania. Angażuje się w związek całym sobą, a dla ukochanej jest w stanie poświęcić całe życie.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (216)
Zobacz także