Blisko ludziMichał Milka z "Down the road" szuka miłości w sieci. "Byłby bardzo dobrym, kochającym partnerem"

Michał Milka z "Down the road" szuka miłości w sieci. "Byłby bardzo dobrym, kochającym partnerem"

Uczestnicy programu "Down the road"
Uczestnicy programu "Down the road"
Źródło zdjęć: © Instagram

25.06.2020 18:44, aktual.: 01.03.2022 13:27

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

– Mógłbym przekazać swojemu dziecku, żeby było szczęśliwe, tak mega szczęśliwe. Brało z życia jak najwięcej i się nie kryło – mówił w jednym z odcinków "Down the road" Michał Milka. Teraz przyznaje, że nadal szuka miłości.

Uczestnikom programu "Down the road" prowadzonego przez Przemka Kossakowskiego brakuje najbardziej samodzielności. Wszyscy marzą o rozpoczęciu życia na własną rękę. Chcieliby poznać swoje drugie połówki i założyć rodziny. Jednak są świadomi tego, że choroba znacznie im to utrudnia.

Michał Milka szuka miłości w sieci

Jeden z uczestników, Michał Milka, otwarcie przyznaje, że szuka miłości w sieci. Założył profil w jednej z aplikacji randkowych. Prowadzi też profile w mediach społecznościowych, mając nadzieję, że spotka tam tę jedyną.

– Byłabym bardzo szczęśliwa, gdyby Michał znalazł partnerkę, bo on ma taki charakter, że dla niego uczucia, uczucie miłości, relacje z ludźmi są dla niego absolutnie najważniejsze. Nie dobra, nie bogactwo. Jest szczodry, wspaniały, kocha swoich przyjaciół. Myślę, że byłby bardzo dobrym, kochającym partnerem. Każdą jego partnerkę przyjęłabym z otwartym sercem – zapewniała jego mama.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (9)
Zobacz także