Trwa ładowanie...

Michał Milka z "Down the road" szuka miłości w sieci. "Byłby bardzo dobrym, kochającym partnerem"

– Mógłbym przekazać swojemu dziecku, żeby było szczęśliwe, tak mega szczęśliwe. Brało z życia jak najwięcej i się nie kryło – mówił w jednym z odcinków "Down the road" Michał Milka. Teraz przyznaje, że nadal szuka miłości.

Share
Uczestnicy programu "Down the road"
Uczestnicy programu "Down the road" Źródło: Instagram
d2mpw6k

Uczestnikom programu "Down the road" prowadzonego przez Przemka Kossakowskiego brakuje najbardziej samodzielności. Wszyscy marzą o rozpoczęciu życia na własną rękę. Chcieliby poznać swoje drugie połówki i założyć rodziny. Jednak są świadomi tego, że choroba znacznie im to utrudnia.

Michał Milka szuka miłości w sieci

Jeden z uczestników, Michał Milka, otwarcie przyznaje, że szuka miłości w sieci. Założył profil w jednej z aplikacji randkowych. Prowadzi też profile w mediach społecznościowych, mając nadzieję, że spotka tam tę jedyną.

– Byłabym bardzo szczęśliwa, gdyby Michał znalazł partnerkę, bo on ma taki charakter, że dla niego uczucia, uczucie miłości, relacje z ludźmi są dla niego absolutnie najważniejsze. Nie dobra, nie bogactwo. Jest szczodry, wspaniały, kocha swoich przyjaciół. Myślę, że byłby bardzo dobrym, kochającym partnerem. Każdą jego partnerkę przyjęłabym z otwartym sercem – zapewniała jego mama.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d2mpw6k

Podziel się opinią

Share
d2mpw6k
d2mpw6k