Trwa ładowanie...
koronawirus

Michał Piróg o izolacji. Nie ukrywa, że bywa źle

Społeczna izolacja zaczyna dawać się we znaki. Wyjście z domu na spacer po parku czy przebieżka po lesie są karane mandatem. Podczas, gdy większość gwiazd publikujących w sieci zaklina rzeczywistość i dzieli się motywującymi zdjęciami, Michał Piróg postanowił wyznać szczerze, jak się czuje.

Share
Michał Piróg o izolacji. Nie ukrywa, że bywa źle
Źródło: ons
d2g2xlz

"Dzień dobry.... mam jakiś spadek formy. Nic mi się nie chce. Hmm... czy to efekt odizolowania" – napisał tancerz na Instagramie. "Miewam takie spadki co kilka dni, ale szybko zbieram się do kupy. Wierzę, że przyjdzie dobry czas", "Chyba wszyscy tak mamy", "Nie tylko pan, ja też już siadam. Szafy zrobione, wysprzątane, chcę do ludzi" – piszą obserwatorzy Michała Piróga na Instagramie. Radzą również, aby zrobił trening w domu czy zaczerpnął świeżego powietrza na balkonie, aby się pozytywnie nastawić. Jedna z obserwatorek zwróciła uwagę, że złe samopoczucie może się wiązać z pełnią księżyca.

Michał Piróg o noszeniu maseczek i rękawiczek

Michał Piróg od początku walki z koronawirusem udziela się w sieci i publikuje materiały zachęcające do pozostania w domu. Prezenter zachęcał również wielokrotnie do zachowania ostrożności i noszenia w przestrzeni publicznej maseczki ochronnej. W jednym z ostatnich wpisów podzielił się z fanami reakcjami, z jakimi się spotkał podczas zakupów w sklepie.

Opisał, że ludzie dziwili się i śmiali, że nosi rękawiczki i maseczkę ochronną. Sytuacja go dotknęła i zaczął się zastanawiać czy nie przesadza. Szybko jednak zrozumiał, że ma rację. Co zresztą potwierdziło obecne podejście do sytuacji, gdzie rękawiczki są obowiązkowe w sklepie, a kolejni eksperci podkreślają, że maska obniża ryzyko zakażenia koronawirusem.

Zobacz także: Koronawirus. Ministerstwo Zdrowia opublikowało specjalny film

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2g2xlz

Podziel się opinią

Share
d2g2xlz
d2g2xlz