Blisko ludziMichał Piróg zamieścił zdjęcie z Indii. Wszystkim życzy "magii i sił"

Michał Piróg zamieścił zdjęcie z Indii. Wszystkim życzy "magii i sił"

Michał Piróg zamieścił zdjęcie z Indii. Wszystkim życzy "magii i sił"
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Dominika Czerniszewska

12.04.2020 13:06, aktual.: 12.04.2020 16:02

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wielkanoc w dobie pandemii jest przede wszystkim trudna. Społeczna izolacja już od dłuższego czasu daje się we znaki. Michał Piróg w Niedzielę Wielkanocną postanowił przypomnieć, co robił 12 kwietnia 3 lata temu. Zamieścił wymowny wpis.

Michał Piróg opublikował na instagramowym koncie serię zdjęć z Indii. Zostały one zrobione 3 lata temu, gdy brał udział w programie "Azja Express". "Mieliśmy dzień wolny i okazje zwiedzić w dosłownie ekspresowym tempie Hampi. Zrobić kilka zdjęć z ludźmi, z którymi ten wyścig przeżywaliśmy. Jak i z tymi, których widzieliśmy pierwszy raz na oczy. Niektórych nawet nie zapraszaliśmy do zdjęć, a pojawiali się w jakiś magiczny sposób. Tak jak Hindus z wąsami przyklejony do naszej grupy" - wspomina tancerz.

Na koniec postu oznajmił, że podczas tej podróży "działa się magia". I właśnie tego wszystkim życzy - "magii i sił". Post spotkał się z pozytywnym odbiorem. "Michał jeszcze będzie przepięknie!" - pocieszają tancerza internauci.

Internauci wspominają program "Azja Express"

Z powodu pandemii i zamkniętych granic coraz więcej osób przywołuje wspomnienia ze swoich podróży. Fani Piróga natomiast przypominają sobie jego udział w programie. "Ale numer! Właśnie wczoraj puściłam cały sezon 'Azja Express'. Super się to ogląda! Zdrowych i spokojnych świat! I powrotu do świata przygód i otwartych drzwi!" - napisała jedna z użytkowniczek Instagrama. "Utkwił mi w pamięci odcinek z bawołami, kiedy odmówiłeś wzięcia udziału w tym zadaniu, jeśli to one będą miały ciągnąć te zaprzęgi. Brawo. Jakie one były szczęśliwe, jak je odpięli" - dodała kolejna osoba.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (14)
Zobacz także