Trwa ładowanie...

Mick Jagger na wakacjach z rodziną. Muzyk ma pięcioletniego syna

Mick Jagger to jeden z najwybitniejszych brytyjskich muzyków. Artysta skończył 77 lat, ale cały czas jest aktywny zawodowo. W trakcie wakacji postanowił zrobić sobie urlop z rodziną. Na profilu jego obecnej partnerki pojawiła się rodzinna fotografia.

Share
Mick Jagger
Mick JaggerŹródło: GETTY, GC Images,, Fot: Pascal Le Segretain
d32cj0v

Mick Jagger jest muzykiem, kompozytorem i współzałożycielem rockowego zespołu The Rolling Stones. Artysta nie tylko gra rocka, ale też przez dekady żył jak typowy rock'n' rollowiec.

Szczęśliwa rodzina

Jagger za kilka dni będzie świętował swoje 78. urodziny i z pewnością ma co wspominać. O jego licznych romansach rozpisywała się prasa na całym świecie.

d32cj0v

Obecnie związany jest z młodszą o 44 lata tancerką baletową Melanie Hamrick, z którą ma syna Deverauxa Octaviana Basila. Chłopiec przyszedł na świat w grudniu 2016 roku i jest ósmym dzieckiem artysty.

Różnica wieku między najstarszym dzieckiem Jaggera a najmłodszym wynosi 46 lat. W 1970 roku przyszła na świat pierwsza córka Karis, później w 1971 roku Jade, następnie James w 1985, Elizabeth w 1984, Georgia May w 1992, Gabriel w 1997, Lucas w 1999 i Derevaux w 2016.

Mick Jagger jest nie tylko ojcem, ale też już dziadkiem (ma pięcioro wnucząt) oraz pradziadkiem.

d32cj0v

Mimo upływu lat i intensywnego stylu życiu artysta nadal chce i może korzystać z życia. Właśnie spędza czas razem ze swoją ukochaną i Derevaux'em. Na profilu Melanie pojawiło się nowe zdjęcie, na którym widać jak całuje ukochanego w policzek, a ich wspólny syn radośnie wtula się w rodziców. To rzadki widok, ponieważ para niechętnie dzieli się wspólnymi fotografiami. Jednak dziś Melanie czuje się wyjątkowo szczęśliwa, ponieważ świętuje swoje 35. urodziny.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Pies podczas upałów. Sposoby i pomysłowe gadżety na pomoc zwierzęciu

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d32cj0v

Podziel się opinią

Share
d32cj0v
d32cj0v