ycipk-1bozq7

Młody Stuhr zabawnie opisuje dzieciństwo. "Albo Kaczor, albo Donald, przykro mi”

Stuhr w felietonie dla "Zwierciadła” celnie podsumował wspomnienia z dzieciństwa. Wszystko było kiedyś dużo bardziej przejrzyste, a jak sam mówi, dziś stanęło na głowie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Maciej Stuhr
Maciej Stuhr (ONS.pl)
ycipk-1bozq7

Choć Maciej Stuhr stara się w swoim felietonie obśmiać poczynania własnego ojca, jak i całego pokolenia, które większość rozmów zaczyna od słów: "Za moich czasów…”, to niemniej jednak sam wpada w pułapkę. Wspomina i porównuje swoje dzieciństwo z tym, w którym przyszło żyć jego synowi Tadzikowi.

Aktor uznał, że kiedyś było wszystko prostsze i przejrzyste w telewizji, gdzie każdy wiedział, co i kiedy jest dla niego przeznaczone. Bajka dla dzieci o 19, kryminał w czwartki i sławne teleranki w weekend. Bajki z bogatej Ameryki na święta, to absolutny hit, mało zrozumiały dla współczesnego kilkulatka, który nie wie, czy ma włączyć kanały z kablówki, Netflixa, czy Showmaxa.

Najzabawniejsze słowa padają na końcu wywiadu, kiedy Maciej Stuhr powraca do niezwykle ważnej w dzieciństwie bajki o Kaczorze Donaldzie.
„Kaczor i Donald to była kiedyś jedna postać. Jedna. Te dwa słowa zestawione tuż obok siebie, współgrające. […] Te dwa brzmiące dziś jak antonimy wyrazy tworzyły niegdyś jednego, niezwykle sympatycznego, choć niesfornego animka, którego lubili wszyscy. […] Dziś kochany Tadziku, nie ma tak łatwo. Albo Kaczor, albo Donald, przykro mi. Dziś takiego Kaczora Donalda, co by go wszyscy lubili, ze świecą szukać”.

ycipk-1bozq7

Okazuje się, że i ludzie ok. 40-stki także zaczynają moralizować, podsumowywać i biadolić. Stuhr robi to jednak jak zwykle celnie i zabawnie. A przy okazji nawiązuje do obowiązujących trendów, czyli walki politycznej, która rozgrzewa polskie społeczeństwo.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

ycipk-1bozq7
Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1bozq7

ycipk-1bozq7
ycipk-1bozq7