Trwa ładowanie...

Moda, która w pełni nas wyraża

Ubrania to nie tylko moda, trendy i funkcjonalność. Odgrywają w życiu znacznie ważniejszą rolę – wyrażają nasze potrzeby, osobowość, wartości, jakie są dla nas ważne. Bez tego stanowiłyby jedynie przebranie, które zamiast eksponować, skrywałoby naszą prawdziwą naturę.

Płatna współpraca z marką Wólczanka
 Źródło: materiały partnera
d2h4cac
d2h4cac

To niesamowite, ile mogą powiedzieć o nas ubrania – z pozoru tak prozaiczna rzecz. Może się wydawać, że podczas zakupów kierujemy się wyłącznie potrzebą i gustem – ot, brakuje mi w szafie eleganckiej koszuli, więc kupię tę, bo mi się podoba. Tymczasem za naszymi wyborami kryją się czynniki, których na co dzień sobie nie uświadamiamy. Na przykład "nie wybiorę tej bluzki, bo jest zbyt ekstrawagancka, a przecież nie wypada mi się tak ubierać – od dziecka rodzice i babcia wmawiali mi, że skromność to największa kobieca cnota". "Kupię te spodnie, bo są tańsze, a przecież moje potrzeby są na szarym końcu, więc nie mogę wydawać na siebie zbyt dużo pieniędzy. Szukam więc tańszych alternatyw, nie zwracając uwagi na to, co rzeczywiście mi się podoba".

To jedynie przykłady, ale doskonale oddają istotę sprawy – wychowanie i przekonania (niejednokrotnie nie nasze, a innych wobec nas) kształtują nasz wygląd, który z kolei często nijak się ma do naszych potrzeb. Ubrania, zamiast uzewnętrzniać naszą naturę, skutecznie ją blokują i tłamszą. Pomyślcie tylko, jakie szczęście i wolność byśmy poczuły, gdybyśmy pozwoliły dojść do głosu naszym prawdziwym upodobaniom i potrzebom. Gdybyśmy dokonywały modowych zakupów nie przez wzgląd na to, co ktoś myśli, ale kierując się tym, co nam w duszy gra. Przecież współczesna moda jest na tyle różnorodna, że bez problemu można wyrazić nią siebie! Wystarczy tylko (i aż) postawić swoje wartości i gust na pierwszym miejscu i zapomnieć o cudzych oczekiwaniach względem nas.

Świetną okazją do zrobienia pierwszego kroku w kierunku zmiany będzie pojawienie się w sklepach nowych sezonowych kolekcji.

 materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Szukając ubrań, które odzwierciedlą naszą prawdziwą naturę, będą integralną częścią was, a nie przebraniem, które skrywa wasze prawdziwe "ja", zajrzyjcie do sklepów Wólczanka. Znajdziecie tam koszule, które dzięki wysokiej jakości wykonania i pięknym formom podkreślą to, co w was wartościowe i co świadczy o waszej mocy. Te ubrania zostały stworzone po to, by każdego dnia służyły za "narzędzia" do wyrażania siebie niezależnie od okazji.

 materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Jesienno-zimowa kolekcja Wólczanki złożona ze stylowych ubrań zarówno w bazowych, jak i soczystych barwach daje niepowtarzalną możliwość, by poprzez stylizacje stworzyć swoją indywidualną historię. Za pomocą stroju opowiedzieć o sobie, swoich pasjach i marzeniach. Kolekcja została zaprojektowana w taki sposób, by móc zbudować z niej komfortowe sety pozostające w zgodzie z naszą naturą. Wszystko po to, by w codziennych stylizacjach można było połączyć wygodę z indywidualnym, niepowtarzalnym stylem. Naszym stylem.

 materiały partnera
Źródło: materiały partnera
Płatna współpraca z marką Wólczanka
d2h4cac
d2h4cac