ModaStylizacjeTen dodatek zmienił wszystko. Izabella Krzan pokazała, jak nosi się teraz garnitur

Ten dodatek zmienił wszystko. Izabella Krzan pokazała, jak nosi się teraz garnitur

Izabella Krzan w garniturze
Izabella Krzan w garniturze
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
05.12.2022 10:06

Wszystko zagrało idealnie – od A do Z. Izabella Krzan pojawiła się w telewizji śniadaniowej w towarzystwie pewnego detalu, który okazał się strzałem w dziesiątkę.

Power dressing tak mocno zakorzenił się w modzie, że zaczął przybierać różne warianty. Czasem idzie w stronę mody androgynicznej i ubiera damską sylwetkę na wzór kultowej Annie Hall – w koszulę, kamizelkę, krawat, luźne spodnie i mokasyny. Innym razem szuka rozwiązań, które podkreśliłyby talię i nadałyby sylwetce formę klepsydry. Na kobiecą interpretację garnituru zdecydowała się Izabella Krzan - prowadząca "Pytania na śniadanie", która ścisnęła paskiem talię niczym równik planetę.

Pasek podkreśla kobiecość lepiej niż czerwona szminka

Elegancja idzie w parze z kobiecością. Czasem wystarczy jeden detal, aby stylizacja zyskała smak i wyrazistość. Wyobraź sobie garnitur Izabelli Krzan bez paska... Luźny fason marynarki nabrałby męskiej powagi, a sylwetka prezenterki ukryłaby się jak w worku czy namiocie. Cały sęk tego ubrania kryje się w skórzanym, brązowym pasku, który pięknie podkreślił talię, a dzięki temu stworzył doskonałe proporcje.

Izabella Krzan w marynarce z paskiem
Izabella Krzan w marynarce z paskiem© AKPA | AKPA

Neutralna paleta barw to najlepsza inwestycja na przyszłość

Garnitur Izabelli Krzan pewnie posłuży jej jeszcze przez długie lata. Neutralny odcień balansujący między kakao, a ciepłym tonem szarości - stanowi bezpieczny, ponadczasowy i naturalny kolor. Z jednej strony przyciąga do siebie swoim ciepłem i przytulnością, a z drugiej nie wybija się nachalnie na pierwszy plan.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Fason szyty na miarę

Warto zwrócić uwagę także na sam fason ubrania. W dobie przeskalowanej formy, gwiazdy zaczynają z sentymentem wspominać dopasowane do sylwetki fasony. Mówiąc o dopasowanych, nie mamy na myśli kurczowo trzymających się ciała, ale wyglądających jak z działu haute couture – skrojonych na miarę prosto od krawca.

Ten melancholijny nastrój sprawia, że celebrytki coraz częściej wskakują w rzeczywiste rozmiary, nie poszerzają ramion na siłę, a wizerunek "dziewczynki ubranej w marynarkę taty" zamieniają na elegancki krój jak z 8. dzielnicy Paryża.

Proste sandały wyrazem minimalistycznej i lekkiej nowoczesności

Zabudowaną formę ubrania Izabella Krzan słusznie zrównoważyła minimalistycznymi sandałami, które dodały stylizacji lekkości. Gdyby owe sandały ustąpiły miejsca mokasynom na grubej podeszwie - całość stworzyła zupełnie inny efekt, skierowany w stronę lat 90., a nie ku nowoczesności.

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także
Komentarze (5)