ycipk-2oeva8

Modelka z miotłą i mopem. Seksistowska reklama sklepu wzbudziła niesmak

Sesja zdjęciowa promująca asortyment sklepu z instrumentami wywołała w sieci sporo oburzenia . "Okazuje się, że kobieta przy perkusji nie siedzi z pałeczkami, tylko z mopem. Żeby grać musiałabym mieć penisa" – piszą zdenerwowane internautki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sesja gdyńskiego sklepu zdenerwowała wiele internautek.
Sesja gdyńskiego sklepu zdenerwowała wiele internautek. (123RF)
ycipk-2oeva8

Perkusja to typowo męski instrument, a kobiety mogą co najwyżej posprzątac salkę muzyczną.To nie żaden żart, a fakt, który wynika z najnowszej sesji zdjęciowej promującej asortyment gdyńskiego sklepu DrumStore. Modelka, którą zobaczyć można na fotografiach, wystylizowana jest na seksowną sprzątaczkę. Pozuje z perkusją oraz niezbędnikiem pani sprzątającej – mopem i miotłą. Całość promuje akcję o haśle "Sprzątamy Magazyn".

Sesja oburzyła wiele kobiet, które zarzucają sklepowi seksizm oraz utrwalanie stereotypów, które sprowadzają kobietę wyłącznie do roli sprzątaczki. "Okazuje się, że kobieta przy perkusji nie siedzi z pałeczkami, tylko z mopem. Żeby grać musiałabym mieć penisa" – napisała jedna ze zdenerwowanych internautek. "Czy w tym sklepie sprzedają mopy? Bo jeśli to reklama perkusji, to czy osoba na zdjęciu nie powinna na niej grać?" – pyta inna.

ycipk-2oeva8

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2oeva8

ycipk-2oeva8
ycipk-2oeva8