Trwa ładowanie...

Monika Miller o swoim dziadku. Zdradziła, czy zabrałaby go na paradę równości

Monika Miller dała się poznać jako odważna osoba, która nie boi się głośno poruszać tematów tabu. Otwarcie mówiła o swojej orientacji seksualnej, co mogłoby się nie spodobać osobom o tradycyjnych poglądach. W ostatnim wywiadzie zdradziła, czy zabrałaby swojego dziadka Leszka Millera na paradę równości.

Share
Monika Miller o dziadku i paradzie równości
Monika Miller o dziadku i paradzie równości Źródło: ONS
d2jqkcp

"Przez całe życie nie potrafiłam zdefiniować ani własnej płci, ani seksualności. Nienawidziłam słowa "biseksualna", bo mnie szufladkowało. Nigdy też nie myślałam o innych, że są dziewczynami lub chłopakami. […] Sama czuję się w tej kwestii neutralnie – kiedy to sobie uświadomiłam, łatwiej też było mi zrozumieć własną seksualność. Nie czuję się hetero, nie czuję się homo i tak jest OK. Jestem panseksualna – wyznała artystka w wywiadzie dla "Variety".

Monika Miller o paradzie równości

Potem w rozmowie z "Pomponikiem" przyznała, że jest osobą panseksualną. - Zauważyłam, że wygląd drugiej osoby nie jest dla mnie najważniejszy. Bardziej pociąga mnie to, czy ktoś jest ambitny, kreatywny, żywy. Nie spotyka się takich osób codziennie. To mnie pociąga i jest atrakcyjne" - powiedziała Monika Miller. Dodała, że w swoim życiu nie trafiła na odpowiedniego mężczyznę. Nie wzbudza też zainteresowania ze strony kobiet. "Coś ewidentnie jest nie tak. To jest panseksualność" – mówiła.

Takie wyznania są szczególnie trudne w naszym kraju, więc otwartość artystki robi duże wrażenie. Polityk ze swoją wnuczką ma bardzo dobry kontakt. Leszek Miller bardzo wierzy w karierę artystki, z okazji 25. urodzin zafundował jej teledysk do piosenki pod tytułem "Trampolina".

d2jqkcp

W ostatnim wywiadzie Monika Miller przyznała, że jej dziadek jest bardzo otwarty i wspiera środowisko LGBT. Na pytanie, czy wybrałaby się z politykiem na paradę równości, odpowiedziała jasno. – Wydaję mi się, że gdybym go zaprosiła na taką paradę, to by poszedł – mówiła w programie "Plotkersi".

Badania wskazują, że Polki są coraz bardziej niezależne

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d2jqkcp

Podziel się opinią

Share
d2jqkcp
d2jqkcp