Blisko ludziLeszek Miller wyprawił wnuczce urodziny. Monika Miller dostała nietypowy prezent

Leszek Miller wyprawił wnuczce urodziny. Monika Miller dostała nietypowy prezent

Monika Miler może liczyć na dziadka Leszka Millera
Monika Miler może liczyć na dziadka Leszka Millera
Źródło zdjęć: © ONS
Dominika Czerniszewska

14.08.2020 07:42, aktual.: 01.03.2022 13:42

W dobie pandemii huczne świętowanie urodzin nie wchodzi w grę. Jednak Leszkowi Millerowi udało się znaleźć sposób, aby Monika Miller w tym dniu była szczęśliwa.

Były premier Leszek Miller w ostatnich latach nieco wycofał się z polityki. Natomiast Monika Miller, dzięki udziałowi w 10. edycji "Tańca z gwiazdami" zyskała ogromną popularność. Już podczas programu udowodniła, że z dziadkiem łączą ją świetne relacje.

Monika Miller przekroczyła magiczne ćwierćwiecze i na łamach "Faktu" zdradziła, że dziadek stanął na wysokości zadania i wyprawił jej huczne przyjęcie. - Dziadek postanowił, że trzeba je naprawdę uczcić. To były najlepsze urodziny - wyznała.

- On postarał się i pomyślał o wszystkim. Z powodu epidemii nie chcieliśmy zapraszać wielu osób, była więc najbliższa rodzina - dodała.

Leszek Miller podarował wnuczce nietypowy prezent

Okazuje się, że Leszek Miller w ramach prezentu urodzinowego sfinansuje wnuczce realizację teledysku. Monika od roku próbuje zawojować w świecie muzyki. W 2019 roku wydała "W bezruchu". Teraz do piosenki "Trampolina" chce nakręcić animowany klip.

W "Fakcie" przeczytamy również, że Leszek Miller zaczyna wspierać karierę muzyczną wnuczki. "Ma jeszcze małą wiarę, ale widzę, że powoli się przekonuje" - powiedziała Monika.

Źródło: "Fakt"

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (278)
Zobacz także