GwiazdyMonika Miller pokazała zdjęcie sprzed lat. Jest na nim z mamą

Monika Miller pokazała zdjęcie sprzed lat. Jest na nim z mamą

Monika Miller
Monika Miller
Źródło zdjęć: © AKPA, AKPA | Podlewski

26.05.2021 09:55

Gwiazda nieczęsto pokazuje członków rodziny. Wyjątkiem jest jedynie jej dziadek. Tym razem zrobiła jednak wyjątek i pokazała zdjęcie z mamą, które zostało zrobione kilkanaście lat temu.

Od momentu, gdy dziadek Moniki, Leszek Miller, pokazał jej zdjęcie na Twitterze, Monika utrzymuje status gwiazdy. Oprócz tego, że jest modelką, to także aktorką i wokalistką. Porusza także często kontrowersyjne tematy. Dziewczyna opowiadała już w wywiadach między innymi o tym, jak prześladowano ją w szkole oraz o swoich problemach z nadwagą i bulimią, a także problemach ze zdrowiem psychicznym. Na co dzień walczy także ze stereotypami dotyczącymi tego ostatniego, a także o prawa ludzi i zwierząt.

Kilka tygodni temu Monika zrobiła live'a na Instagramie, w którym powiedziała, że już niedługo ukaże się jej debiutancka płyta, na którą fani czekają od lat. Podobno część materiałów jest już gotowa. Monika podkreślała na nagraniu, że to będzie coś zupełnie niespodziewanego, oraz że wiele osób się zdziwi. Na nagraniu była nawet w pewnym momencie jej mama, gdyż Monika właśnie z jej mieszkania transmitowała relację na żywo.

Monika Miller pokazała zdjęcie z mamą

Chociaż o jej relacji z dziadkiem Polska wie prawie wszystko, to o innych jej relacjach rodzinnych wiadomo niewiele. Monika z okazji Dnia Matki uchyliła jednak rąbka tajemnicy swoim fanom i pokazała zdjęcie sprzed lat z archiwum prywatnego, na którym na rękach trzyma ją właśnie mama.

Monika jest na nim uśmiechnięta i wydaje się być spokojna. Mama uśmiecha się szczerze do obiektywu, a na jej twarzy widać szczęście.

"Nie wiem, jakie są kryteria oceniania tego, czy ktoś jest dobrą Mamą, czy nie. Wiem, że moja Mama jest najlepsza na świecie" - napisała Monika Miller.

W dalszej części postu celebrytka podkreśliła jeszcze jedno:

"Jak widać po zdjęciach, czas ucieka. Szanujcie i kochajcie swoich Rodziców. Wszystkiego najlepszego, Mamo!".

Monika Miller o mamie

"Miałam 14 lat, kiedy mama pierwszy raz zaprowadziła mnie na terapię. Jestem jej za to bardzo wdzięczna. Z czasem wyleczyłam się ze wszystkich kompleksów. Terapię polecam każdemu, kto czuje, że ma problemy" - mówiła jakiś czas temu w wywiadzie dla "Vivy!" Monika.

Po tym, jak wypowiada się o mamie gwiazda, oraz jaki podpis zamieściła pod wspólnym zdjęciem, możemy wnioskować, że mają znakomite relacje.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (184)
Zobacz także