Blisko ludziMonika Mrozowska pokazała zdjęcie córki. "Studniówka w marcu"

Monika Mrozowska pokazała zdjęcie córki. "Studniówka w marcu"

Monika Mrozowska pochwaliła się córką.
Monika Mrozowska pochwaliła się córką.
Źródło zdjęć: © AKPA
12.03.2022 12:08, aktualizacja: 12.03.2022 13:01

Monika Mrozowska podzieliła się na swoim profilu na Instagramie zdjęciem córki. Nastolatka pozuje w sukni studniówkowej. Kreacja jest błyszcząca i ma duże rozcięcie na udzie. Paniom na fotografii towarzyszy ojciec dziewczyny i były mąż celebrytki.

"Studniówka 2022 (w marcu). Córeczko, zgodnie stwierdziliśmy z twoim tatą, że … wyglądasz najpiękniej! Wiadomo. To teraz tylko matura i z górki" - napisała na Instagramie Mrozowska i pokazała rodzinną fotografię. Na zdjęciu pozuje ona, były mąż i ich córka. "Drugie zdjęcie przedstawia typową fotografię rodzinną: ojciec patrzy z nadzieją w przyszłość… córka patrzy dumnie na ojca… a matka ? Szczerzy się do aparatu" – czytamy we wpisie.

Piękne zdjęcie matki i córki

Córka Moniki Mrozowskiej, która bawiła się na studniówce to Karolina. Na opublikowanych zdjęciach pozuje w czarnej, eleganckiej sukience z efektownymi rękawkami z koralików. Lśniącą kreację 18-latka uzupełniła sandałkami na wysokich koturnach.

Naturalne uczesanie i lekki makijaż dodawał klasy tej stylizacji. Trzeba przyznać, że mama i córka są do siebie podobne.

Pierwszy mąż Moniki Mrozowskiej

Monika Mrozowska w 2003 r. wyszła za mąż za Macieja Szaciłło. Para ma dwie córki Karolinę i Jagodę. To właśnie Karolina pozowała z rodzicami na wspomnianej studniówce.

Niegdyś Mrozowska i Szaciłło razem pracowali i prowadzili pracownię ceramiczną. Para promowała zdrowy tryb życia i wspólnie pisała książki z przepisami oraz występowała w programach śniadaniowych, gdzie dzieliła się swoimi kulinarnymi umiejętnościami.

Małżeństwo rozstało się po 10 latach związku. Decyzja była podyktowana nową znajomością Moniki Mrozowskiej. Po roku od rozprawy kończącej małżeństwo aktorka wyznała, że jej były partner z klasą zniósł trudny okres w ich wspólnym życiu i zachował się bardzo dojrzale na wieść o rozpadzie relacji.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta