Trwa ładowanie...

Monika Olejnik ma jednego syna. Dziś żałuje jednej rzeczy

Monika Olejnik jest jedną z najsłynniejszych polski dziennikarek. Kiedy występuje na wizji wzbudza mieszane uczucia, ale jest doceniana za upór i cięty język. Niewiele wiadomo jednak na temat życia prywatnego prezenterki.

Share
Monika Olejnik o dzieciach
Monika Olejnik o dzieciachŹródło: East News
dvy8vh5

Ostatnio Monika Olejnik udzieliła wywiadu, w którym uchyliła rąbka tajemnicy na temat swojego życia prywatnego. Prezenterka otworzyła się na temat macierzyństwa.

Monika Olejnik o macierzyństwie

Gwiazda od wielu lat jest ikoną dziennikarstwa. Wcześniej pracowała w rozgłośniach radiowych, a ostatecznie wylądowała w telewizji. Olejnik bardzo poświęcała się pracy, ale będąc w związku z Grzegorzem Wasowskim zdecydowała się na macierzyństwo.

Dziennikarka urodziła syna Jerzego. Pomimo, że gwiazda dużo pracowała, to jej dziecko miało najlepszą opiekę, ponieważ zaangażowała się cała rodzina.

dvy8vh5

- Syn chodził do przedszkola, a ja byłam fruwającą reporterką. Czasami spędzał ze mną chwile w redakcji. Mogłam też liczyć na pomoc rodziny. Zajmowali się nim na zmianę wszyscy – ja, jego tata Grzegorz Wasowski, jedna i druga babcia. Uwielbiałam mojego syna, kiedy był małym, uroczym i niesamowicie bystrym dzieckiem. Dorósł, a ja nadal go uwielbiam - powiedziała podczas wywiadu.

Olejnik żałuje jednej rzeczy

Monika Olejnik nie ukrywa, że wpadła w wir pracy i mocno oddała się karierze.

- Żałuję, że tak wpadłam w tę pracę i nie mam więcej dzieci – stwierdziła. Cóż, wiele kobiet może zrozumieć ten żal. Kariera, czy rodzina? To zawsze trudny wybór - skwitowała.

dvy8vh5

Obecnie Jerzy jest dorosłym mężczyzną, który założył własną rodzinę. Monika Olejnik po rozstaniu z Grzegorzem Wasowskim związała się z młodszym partnerem, Tomaszem Ziółkowskim. Para jest już razem od 25 lat! Oboje nie kryją się ze swoim uczuciem i chętnie pokazują się razem publicznie.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

dvy8vh5

Podziel się opinią

Share
dvy8vh5
dvy8vh5