Blisko ludziMonika Richardson skomentowała maturę syna. Tomasz Malcolm nie zdał egzaminu z matematyki

Monika Richardson skomentowała maturę syna. Tomasz Malcolm nie zdał egzaminu z matematyki

Monika Richardson z synem
Monika Richardson z synem
Źródło zdjęć: © AKPA
06.07.2021 13:54

W poniedziałek poznaliśmy wyniki tegorocznych matur. Wynikiem egzaminów podzielił się również syn znanej dziennikarki Moniki Richardson. Tomasz Malcolm poinformował, że niestety nie zdał matury z matematyki. Wyjaśnił też, co zamierza z tym zrobić, oraz jakie ma plany. Do sytuacji odniosła się też prezenterka.

Monika Richardson już w maju mówiła, że przeżywa razem z synem egzamin dojrzałości. Był to dla niej, jako rodzica, ale przede wszystkim dla licealistów, stresujący czas. Tłumaczyła kilka miesięcy temu, że jest dumna z syna, że przystępuje do matury. Tomasz Malcolm ma Zespół Aspargera.

"Zdałem ze wszystkiego, ale niestety z matmy nie zdałem"

Malcolm poinformował w poniedziałek, że w sierpniu będzie przystępował do egzaminu poprawkowego, nie udało mu się zdać egzaminu z matematyki. Okazuje się, że maturzysta miał problemy z tym przedmiotem. Wziął korepetycje, ale za późno, kilka tygodni przed egzaminem.

– Prawda jest taka, że poznałem fajnego korepetytora, z którym się mega dużo podciągnąłem z tej matematyki i gdybym go poznał na samym początku roku szkolnego, to pewnie bym zdał. Poznałem go 2-3 tygodnie przed maturą i to już było niestety za późno – wyznał Tomasz Malcolm.

Teraz nastolatek zamierza zdać na prawo jazdy i zająć się modelingiem. Dodatkowo będzie uczęszczał na szkolenia lotnicze.

Monika Richardson o niezdanej maturze syna

O niezdaną maturę syna dziennikarze "Faktu" zapytali Monikę Richardson. Dziennikarka odpowiedziała, że wspiera Tomasza Malcolma i jest dumna z jego osiągnięć. Świetnie zdał egzamin z angielskiego oraz polskiego. Dodatkowo w październiku przystąpił do matury amerykańskiej, którą zdał. Ma więc już teraz wiele możliwości.

–Tak, jak wszyscy uczniowie, on także funkcjonował przez ostatnie półtora roku w całkowicie nienormalnej, niszczącej sytuacji lockdownu. To cud, że udało mu się dotrwać do matury we względnie dobrym zdrowiu psychicznym. Zdał celująco z angielskiego i dobrze z polskiego – mówi Richardson. – Matmę wciągamy nosem w sierpniu. Wakacje będą, ale Tomek jest już przecież dorosły. To są jego wybory. Patrzę z dumą i podziwem na jego pracowitość i determinację, i wiem, że będzie dobrze – dodaje dziennikarka.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (137)
Zobacz także