Trwa ładowanie...
d1a2n1y

Musiał płacić za wakacje narzeczonej. Mężczyzna nie wie, co robić

"Czy związek wiąże się ze sponsoringiem?" – pyta mężczyzna, który po wakacjach ze swoją ukochaną nie wie, czy nie zakończyć tej znajomości. O pieniądzach nie lubimy rozmawiać, ale brak komunikacji w związku potrafi rozdzielić niejedną parę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Musiał płacić za wakacje partnerki
Musiał płacić za wakacje partnerki (123RF)
d1a2n1y

Mężczyzna płaci za wakacje

Mariusz pojechał ze swoją partnerką na urlop na Mazury. Nie może jednak powiedzieć, że w czasie wolnych dni wypoczął, a wszystko to przez jego partnerkę. Teraz o swoim doświadczeniu pisze na forum WP Kafeteria. "Właśnie wróciłem z urlopu z dziewczyną, z którą jestem już 3 lata. W tym roku miałem się oświadczać, a teraz to już nie wiem" – rozpoczyna swoją historię mężczyzna.

Jak przyznaje, w czasie czterodniowego wyjazdu na Mazury musiał płacić zarówno za siebie, jak i swoją partnerkę. Dodatkowo mężczyzna narzeka na swoją ukochaną: "Codziennie o coś pretensje – a to że niepościelone łózko, a to że dzwonię do brata itp.". Teraz mężczyzna zastanawia się nad tym, czy jego relacja jest uczciwa. Na koniec zadaje pytanie: "czy związek wiąże się ze sponsoringiem?"

d1a2n1y

Związek a płacenie

W odpowiedzi mężczyzna dostał wiele opinii. Internauci przyznawali, że takie wspólne wyjazdy potrafią pokazać prawdziwe oblicze partnerów. "Związek nie wiąże się ze sponsoringiem i nie wyobrażam sobie takiej sytuacji, że jedna strona za wszystko płaci, a druga wydaje tylko na swoje przyjemności" – pisał jeden użytkownik.

Inni dodawali, że mężczyzna nie powinien brać ślubu z obecną partnerką. "Po ślubie będzie tylko gorzej. Jeśli szukasz partnerki, a nie utrzymanki, to lepiej zakończ obecny związek i znajdź nową" – radzili użytkownicy.

d1a2n1y

Część internautów przestrzegała także, by sprawy związane z podziałem kosztów ustalać na początku związku. "Jeśli od początku nie opowiedziałeś się wyraźnie i pozwoliłeś na układ, który ci nie odpowiada, nie miej teraz pretensji do kobiety" – pisał dyskutant.

Pieniądze niewątpliwie potrafią wywołać wiele nieporozumień, także w związku. Każdy ma swoją receptę na uczciwy podział kosztów. Warto jednak pamiętać o tym, by rozmawiać o swoich problemach i jak najwięcej komunikować się.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1a2n1y

Zobacz także: "To jest bilet w jedną stronę". Anna Powierza o zabiegach medycyny estetycznej:

d1a2n1y

Podziel się opinią

Share
d1a2n1y
d1a2n1y