Trwa ładowanie...

Na portalu randkowym poznała zajętego mężczyznę. Chce zawiadomić jego żonę

Mariola spotkała się z mężczyzną poznanym na portalu randkowym. Para świetnie się dogadywała do czasu, gdy wyszło na jaw, że 30-latek ma żonę i dzieci.

Share
Na portalu randkowym poznała zajętego mężczyznę. Chce zawiadomić jego żonę
Źródło: iStock.com
d16f5gz

Mariola spotykała się z poznanym w internecie mężczyzną. Mieli wiele wspólnych tematów, a ich relacja szybko przerodziła się w coś więcej. Niestety, dziewczyna wkrótce odkryła, że mężczyzna ma żonę i dzieci.

Poznała mężczyznę, który zdradza żonę

Mariola nie jest w stanie zaakceptować tego, co robi poznany w sieci mężczyzna i zastanawia się nad skontaktowaniem z jego partnerką. Swoją sytuację opisała na forum internetowym.

d16f5gz

"Nie byłam jego pierwszą, dziesiątą, ani zapewne też setną przygodą. Żonę zdradził nawet z kilkoma sąsiadkami. Z jego opowieści, jeszcze zanim zaczęliśmy się przyjaźnić, wiem, że prawie każdy wyjazd był podszyty zdradą z dziewczynami z portali randkowych, a robił to od zawsze. Nie spodziewałam się nigdy, że mogę wejść w taką relację" – przyznaje. "Kilkukrotnie próbowałam namówić go na wizytę u terapeuty lub seksuologa, ale uważa, że lubi taki tryb i, mimo że jestem dla niego dziwnie ważną osobą, zwyczajnie tego nie zrobi. Dałam mu jasno do zrozumienia, że sądzę, iż jego żona powinna wiedzieć o tym, co robi i jeśli nie on, to ja ją o tym poinformuję. Niezbyt się tym przejął, chociaż stwierdził, że zniszczę życie jego dzieciom. Czy nie uważacie, że jego 30-letnia żona powinna mieć możliwość podjęcia decyzji, czy chce tkwić w takim związku? Kobiety, które mieszkają obok, drwią z niej, wiedząc, że jest zdradzana" – stwierdziła Mariola.

Internauci stwierdzili, że zdradzona żona powinna się dowiedzieć o wyczynach męża nie tylko ze względu na dobro dzieci, ale również swoje własne. Doradzili również Marioli zakończenie znajomości z 30-latkiem.

"Uważam, że powinnaś powiedzieć. Niech zostawi go i nie traci czasu", "Przestań się z nim spotykać i przyczyniać do demoralizacji, szczególnie że już wiesz, że on zdradza, odetnij się i koniec, zero kontaktu i zero spotkań", "Ja na jej miejscu chciałabym wiedzieć" – pisali inni użytkownicy forum.

Zobacz także: Siłaczki odc. 6. Cykl Klaudii Stabach. Dajemy kobietom wsparcie, na jakie zasługują

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d16f5gz

Podziel się opinią

Share
d16f5gz
d16f5gz