Nagranie niesie się po sieci. Szalała na parkiecie bez butów

Nagranie niesie się po sieci. Szalała na parkiecie bez butów

Ewa Minge w wieczorowej stylizacji
Ewa Minge w wieczorowej stylizacji
Źródło zdjęć: © Instagram | eva_minge
15.02.2024 13:46

Rozpoczęła taniec solo i na szpilkach, a skończyła bez butów i w towarzystwie mężczyzny. Ewa Minge pokazała oblicze, jakiego nie znałyśmy. Ubrana w prześwitujący top i spodnie z wysokim rozcięciem, była gwiazdą tego wieczoru.

"Kiedy jesteś królową parkietu (...) i nagrywasz solo rolkę swojego życia" - zapoczątkowała wpis w mediach społecznościowych Ewa Minge. Znana projektantka podzieliła się z fanami nagraniem, na którym tańczy w rytmie twista ubrana cała na czarno. Monochromatyczna stylizacja gwiazdy parkietu nie miała jednak wiele wspólnego z bezpieczną klasyką. Tylko spójrz na to rozcięcie i prześwitujący top z połyskiem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Czerń w wieczorowych okolicznościach

56-letnia projektantka wywijała na parkiecie w eleganckiej stylizacji, której nie brakowało polotu. Czasem siła tkwi w niuansach, które z klasycznego elementu garderoby potrafią stworzyć coś niebanalnego. Tak właśnie było w przypadku spodni Ewy Minge. Modne szwedy z wysokim stanem wyróżniały się szeroką nogawką oraz nietypowym rozcięciem sięgającym ud. Ten detal sprawił, że obszerny dół zyskał wizualną lekkość.

Ewa Minge w wieczorowej stylizacji
Ewa Minge w wieczorowej stylizacji© Instagram | eva_minge

Projektantka zestawiła przeskalowany dół stylizacji z dopasowaną górą, co jest bezpiecznym rozwiązaniem, kiedy wolimy uniknąć dysproporcji. Gra kontrastu opierała się nie tylko na połączeniu konstrukcji XL z XS. Zwróć uwagę na prześwitujące body z połyskiem, które idealnie odnalazło się u boku grubszej tkaniny spodni.

Ewa Minge w wieczorowej stylizacji
Ewa Minge w wieczorowej stylizacji© Instagram | eva_minge
"Nie potrzebuje zbyt wiele do szczęścia. I nie ma tu żadnej hipokryzji. Życie mnie nauczyło, że ilość karatów, cylindrów i głębokość basenu nie są wyznacznikiem szczęścia. Jestem szalona, spontaniczna i choć wyglądam na zołzę, to kocham ludzi" - wyznała pod filmem Ewa Minge.

Co na to fani?

Pod filmem projektantki posypała się lawina pozytywnych komentarzy. Fani zwrócili uwagę nie tylko na umiejętności taneczne Ewy Minge, ale także na jej garderobę:

"Pora na taniec z gwiazdami", "Skąd te rewelacyjne spodnie?", "Pani jest królową nie tylko parkietu", "Mamuśka dajesz radę", "Jakby jutra nie było", "Kosmiczna istota", "Bomba bez szpilek", "Podziwiam", "Życie na luzie i kocie ruchy w tańcu", "Dobrze się ruszasz", "Aż noga chodzi".
© Materiały WP

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta