O ich tańcu aż huczy. Nagranie ze studniówki niesie się po sieci

O ich tańcu aż huczy. Nagranie ze studniówki niesie się po sieci

Oryginalny układ taneczny na studniówce w Zespole Szkół w Raciążu
Oryginalny układ taneczny na studniówce w Zespole Szkół w Raciążu
Źródło zdjęć: © Facebook | Płońszczak
03.02.2024 12:53, aktualizacja: 03.02.2024 14:30

Taniec uczniów z Zespołu Szkół w Raciążu szturmem podbija sieć. Maturzyści przebrali się za cheerleaderki. W krótkich spódniczkach i z pomponami w dłoniach skradli show. O ich popisowym tańcu rozpisują się nie tylko lokalne, ale i ogólnopolskie media.

Studniówkowy sezon trwa w najlepsze, a media społecznościowe zalewają nagrania z imprez tegorocznych maturzystów. Oryginalne układy taneczne wciąż cieszą się olbrzymią popularnością. Uczniowie z Zespołu Szkół w Raciążu wpadli na szalony pomysł, na który nie każdy by się odważył. Podczas studniówki zaprezentowali niecodzienny układ taneczny. Jak im wyszło? Sami oceńcie.

Bal maturalny to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu młodych ludzi. Wideo ze studniówki Zespołu Szkół w Raciążu, które opublikowano na profilu szkoły na TikToku, zebrało ogrom reakcji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Wypełnij naszą ankietę dotyczącą walentynek TUTAJ.

Podczas balu maturzystów nagle na parkiet wkroczyła grupa kilkunastu uczniów. Chłopcy przebrali się za cheerleaderki. Włożyli krótkie spódniczki, na stopy wsunęli sportowe buty i... skradli show (nie tylko za sprawą pomponów).

Internauci zachwyceni. Morze komentarzy w sieci

Pod nagraniem ze studniówki maturzystów z Zespołu Szkół w Raciążu, na którym zaprezentowano układ taneczny z przymrużeniem oka, posypały się komplementy.

"Grunt to dystans";

"Super pomysł, chłopaki";

"Brawa dla chłopców i za odwagę";

"To jest cudowne" - można przeczytać w sekcji komentarzy.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta