Najbardziej mściwe znaki zodiaku. Wskazano trzy

Te znaki zodiaku są najbardziej mściwe
Te znaki zodiaku są najbardziej mściwe
Źródło zdjęć: © Adobe Stock

16.02.2023 16:48, aktual.: 16.02.2023 20:35

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Znaki zodiaku mogą wiele powiedzieć na temat naszej osobowości, nawyków i upodobań. Okazuje się, że można odkryć m.in. które osoby są najbardziej mściwe i długo zachowują urazy w pamięci. Sprawdź, kto znalazł się na liście.

Znaki zodiaku różnią się między sobą upodobaniami, nawykami czy cechami charakteru. Niektórzy wierzą, że można dzięki nim określić także najbardziej negatywne skłonności. Jedną z nich jest wrodzona pamiętliwość, mściwość i niewielka skłonność do wybaczania. Okazuje się, że niektóre znaki zodiaku są pod tym względem trudniejsze niż inne. Nie warto podchodzić do tego ze śmiertelną powagą, jednak astrologowie i miłośnicy horoskopów podkreślają, że lepiej zwrócić na to uwagę.

Bliźnięta

Bliźnięta z pozoru są spokojne, zrównoważone i zdystansowane – czasem można wręcz odnieść wrażenie, że są wycofane. Pamiętaj, że to tylko pierwsze wrażenie. Tak naprawdę należą do tzw. podwójnych znaków zodiaku. Oznacza to, że mogą być bardzo zmienne, podatne na wpływy, ale także prowadzić podwójne życie czy udawać i grać. W przypadku gdy ktoś ich skrzywdzi, mogą nie dawać niczego po sobie poznać, jednak w duchu już będą planować zemstę. Do końca zachowają pokerową twarz, mogą posunąć się nawet do kłamstwa i manipulacji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Panna

Panna to jeden z najbardziej mściwych znaków zodiaku. Bardzo łatwo ją boleśnie zranić i, niestety, długo trzyma urazę. Nie licz na to, że odpuści i da drugą szansę - raczej będzie kombinować, jaka zemsta zasmakuje najlepiej. Jeśli nadepniesz jej na odcisk, po prostu poczeka na odpowiedni moment, żeby wbić ci szpilkę.

Skorpion

Osoby spod znaku Skorpiona są niezwykle pamiętliwe. Mają ogromne problemy z wybaczaniem, chowają w pamięci wszystkie urazy, które ich spotykają i umiejętnie się mszczą, często z zimną krwią. O ile Skorpiony dla bliskich są bardzo lojalni, tak dla wrogów będą wyjątkowo okrutni i bezlitośni. Dotyczy to również wrogów najważniejszych dla nich osób - drugich połówek, krewnych czy przyjaciół.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (73)
Zobacz także