Ważyła 220 kg. Dziś jest nie do poznania

Ważyła 220 kg. Dziś jest nie do poznania

Lexi Reed była nazywana "najgrubszą panną młodą"
Lexi Reed była nazywana "najgrubszą panną młodą"
Źródło zdjęć: © Instagram | Instagram
14.03.2024 17:11, aktualizacja: 14.03.2024 21:25

Lexi Reed, w dniu, w którym zdecydowała się powiedzieć "tak" swojemu ukochanemu, Danny'emu, osiągnęła najwyższą wagę w swoim życiu - 220 kg. Ten moment był dla niej prawdziwym szokiem. Właśnie wtedy zdecydowała, że nadszedł czas na zmiany. Jej przemiana jest niewiarygodna!

Lexi i Danny Reed to para z Indiany, które w 2015 roku, po ośmiu latach bycia razem, zdecydowało się na ślub. Lexi, która zmagała się z nadwagą od najmłodszych lat, ważyła wtedy 220 kg, a jej mąż 130 kg. Ten moment był dla nich prawdziwym punktem zwrotnym. Zrozumieli, że muszą schudnąć. Czuli się jak więźniowie we własnych ciałach, a najprostsze czynności codziennego życia były dla nich ogromnym wyzwaniem. Dodatkowo, silną motywacją do zmiany stylu życia stało się dla nich pragnienie założenia rodziny.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Małżeństwo podjęło się wyzwania. Odmienili życie raz na zawsze

Młoda para postanowiła raz na zawsze pożegnać się z otyłością. Zaczęli przygotowywać zdrowe posiłki i regularnie ćwiczyć na siłowni. Lexi i Danny wspierali się wzajemnie w swoim postanowieniu i osiągnęli niesamowite efekty. Lexi schudła aż 136 kg, natomiast Danny zrzucił 50 kg. Po przejściu tej niesamowitej metamorfozy postanowili ponownie wziąć ślub, tym razem w bardziej symboliczny sposób.

Lexi Reed prowadzi profil na Instagramie, który obserwuje 1,2 miliona osób. Na swoim profilu dokumentuje swoją niełatwą drogę do zdrowia i szczupłej sylwetki. Najbardziej zaskakujące na jej profilu są zestawienia zdjęć przed i po metamorfozie. Lexi udało się zejść z amerykańskiego rozmiaru 34 do rozmiaru 12, czyli polskiego 42.

Zrzuciła ponad 130 kg. Walczy z chorobą nerek

Jednak zrzucenie tak dużej ilości kilogramów nie obyło się bez konsekwencji dla zdrowia Lexi. Na ciele 32-latki pozostała obwisła skóra, której fałdy były szczególnie widoczne na brzuchu. W 2018 roku Lexi zdecydowała się na operację usunięcia nadmiaru skóry. Mimo strachu, operacja trwała dziewięć godzin i przebiegła pomyślnie.

Niestety obecnie Lexi zmaga się z chorobą nerek i musi regularnie poddawać się dializom. To zmusiło ją do rezygnacji z aktywności fizycznej. Teraz skupia się na powrocie do zdrowia.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

© Materiały WP
Źródło artykułu:WP Kobieta