Fani nie kryją zachwytu. Dorota z "Rolnika" pokazała zdjęcie sylwetki

Fani nie kryją zachwytu. Dorota z "Rolnika" pokazała zdjęcie sylwetki

Dorota przeszła metamorfozę
Dorota przeszła metamorfozę
Źródło zdjęć: © TVP | "Rolnik szuka żony"
05.02.2024 22:06, aktualizacja: 06.02.2024 08:36

Dorota z programu "Rolnik szuka żony" pierwszy raz od dłuższego czasu pokazała zdjęcie całej sylwetki. Fani nie kryją zachwytu i gratulują jej udanej metamorfozy.

Waldemar i Dorota poznali się na planie dziesiątej edycji programu "Rolnik szuka żony" i postanowili dać sobie szansę. Miłość kwitnie i zdecydowanie dobrze wpływa na Dorotę. Fani nie szczędzą jej komplementów.

Miłość Waldemara

Waldemar i Dorota to jedna z par, które wzbudziły najwięcej emocji wśród widzów. Wszystko przez ich skomplikowaną drogę do miłości.

Na początku rolnik wybrał Ewę, ale z czasem okazało się, że nie tworzą zgranej pary. Postanowił wtedy odezwać się do Doroty, która przyjęła go z otwartymi ramionami.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Od finału minęło już trochę czasu, a ich miłość cały czas kwitnie. Para nie zdecydowała się jednak na wspólne zamieszkanie. Obecnie dzieli ich prawie 300 km odległości. Na co dzień Dorota z "Rolnik szuka żony" mieszka w Szczecinie, gdzie chodzi do szkoły jej ukochany syn. Z kolei Waldemar mieszka w niewielkiej wsi pod Pakością w województwie kujawsko-pomorskim. Prowadzi tu gospodarstwo, które przejął po rodzicach.

Mimo to zakochani starają się regularnie spotykać, a swoim szczęściem dzielą się w mediach społecznościowych. Planują, że zamieszkają razem, gdy syn Doroty skończy rok szkolny.

Metamorfoza Doroty z "Rolnika"

Już na pierwszy rzut oka można zauważyć znaczące zmiany w wyglądzie Doroty. Partnerka rolnika udostępniła zdjęcie, na którym zaprezentowała smuklejszą sylwetkę. Dodatkowo zdecydowała się na zmianę fryzury, zapuszczając blond włosy, co dodało jej jeszcze więcej świeżości i lekkości. W białej bluzce i czarnych spodniach Dorota prezentuje się nie tylko stylowo, ale także elegancko, co zyskało uznanie internautów.

Fani nie szczędzą jej komplementów i gratulacji z powodu udanej metamorfozy. Wygląda na to, że relacja z Waldkiem miała pozytywny wpływ na Dorotę. Kobieta promienieje.

Dorota z "Rolnik szuka żony" przeszła metamorfozę
Dorota z "Rolnik szuka żony" przeszła metamorfozę© Instagram

Wypełnij naszą ankietę dotyczącą Walentynek TUTAJ.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta