Schudła 10 kg. Mówi, co zmieniła

Schudła 10 kg. Mówi, co zmieniła

Elżbieta Romanowska
Elżbieta Romanowska
Źródło zdjęć: © Instagram.com | elaromanowska
05.02.2024 17:39, aktualizacja: 05.02.2024 19:41

Aktorka i prowadząca program "Nasz nowy dom" w jednym z najnowszych wywiadów zdradziła, że chciałaby zmienić styl odżywiania. Elżbieta Romanowska przyznała, że uwielbia polską kuchnię, a z pewnej rzeczy nie mogłaby zrezygnować.

W niedawnym wywiadzie Elżbieta Romanowska podzieliła się swoimi przemyśleniami na temat nawyków żywieniowych. Aktorka znana m.in. z seriali "Ranczo", "Barwy szczęścia", czy "BrzydUla", a także z roli gospodyni w programie "Nasz nowy dom", wyznała w mediach społecznościowych, że natłok obowiązków powoduje, że nie ma kiedy przygotowywać posiłków.

Elżbieta Romanowska przejdzie na dietę pudełkową?

Elżbieta Romanowska w ostatnim czasie jest bardzo zapracowana. Z tego względu rozważała dietę pudełkową. W wywiadzie z portalem plotek.pl wyznała jednak, że ze względu na zamiłowanie do gotowania, a także polskich dań, nie chciałaby rezygnować z czasu spędzonego w kuchni.

- Ja za bardzo kocham gotować i myślę, że z tego nie zrezygnuję. W najważniejszych momentach będę wspierać się jednak dietą pudełkową, ale gdy tylko będzie trochę luźniej, to stanę do tych przysłowiowych garów - powiedziała.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Gwiazda zdradziła też, co najbardziej ceni w polskiej kuchni.

- Uważam, że mamy tak niesamowite bogactwo kulturowe, jeśli chodzi o jedzenie. I ono jest nawet trochę nieodkryte. Bardzo lubię sięgać po nasze rodzime produkty i gotować nasze potrawy - podkreśliła w rozmowie z Plotkiem.

Romanowska przeszła metamorfozę

Warto przypomnieć, że Romanowska w ostatnim czasie schudła ponad 10 kilogramów. W rozmowie z Jastrząb Post aktorka stwierdziła, że to właśnie zmiana diety pomogła jej w utracie wagi. 

- Ja staram się słuchać swojego ciała. Ono najczęściej podpowiada mi to, na co ma ochotę. Obecnie mam odrzut od wszelkiego rodzaju mięs. Zdecydowanie bardziej smakują mi warzywa, różne owoce, ryby, czasem troszkę owoce morza - powiedziała w ubiegłym roku w rozmowie z serwisem.

Nowa prowadząca program "Nasz nowy dom" podkreśliła, że dokonując zmian w diecie starała się podejść do wszystkiego z rozwagą. Gwiazda nie ukrywała, że chciałaby przejść na wegetarianizm, jednak zdaje sobie sprawę, że ważne jest odpowiednie przygotowanie.

- Chciałabym ograniczyć to mięso do minimum, a w przyszłości całkowicie z niego zrezygnować. Trzeba to zrobić z głową. Nie można robić tego na "hurra". Trzeba się wgłębić w temat, dowiedzieć, jakie produkty powinniśmy jeść, żeby zastąpić to, co jednak mięso nam daje – objaśniła.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Wypełnij naszą ankietę dotyczącą Walentynek TUTAJ.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta