GwiazdyNajseksowniejsze kobiety dekady wg magazynu "Esquire"

Najseksowniejsze kobiety dekady wg magazynu "Esquire"

Najseksowniejsze kobiety dekady wg magazynu "Esquire"
Źródło zdjęć: © ONS.pl

13.11.2014 10:45, aktual.: 14.11.2014 09:14

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Amerykański magazyn "Esquire" od dziesięciu lat wybiera najseksowniejsze kobiety. Niejedna gwiazda marzy o tym, by znaleźć się w czołówce tego rankingu.

Amerykański magazyn "Esquire" od dziesięciu lat wybiera najseksowniejsze kobiety. Niejedna gwiazda marzy o tym, by znaleźć się w czołówce tego rankingu. W tym roku zwyciężyła 40-letnia Penelope Cruz. Oto najseksowniejsze kobiety ostatniej dekady.

W 2004 roku, gdy plebiscyt wystartował, tytuł otrzymała 29-letnia wówczas Angelina Jolie. Rok później na podium stanęła delikatna i kobieca Jessica Biel.

W 2006 roku najseksowniejszą kobietą okrzyknięto Scarlett Johansson i była to najmłodsza laureatka. W 2007 roku wygrała Charlize Theron.
Z kolei najstarszą laureatką była Halle Berry. Miała wówczas 42 lata. Pierwszą zwyciężczynią z Europy w 2009 roku została Kate Beckinsale.

2010 rok był rokiem Minki Kelly, amerykańskiej aktorki. Tytuł przejęła po niej piosenkarka z Barbadosu - Rihanna, która jest mistrzynią w podkreślaniu swojego seksapilu. W 2012 zwyciężyła Mila Kunis, następnie Scarlett Johansson - pierwsza kobieta, która wygrała dwa razy.
Wybór Penelope Cruz ogłoszono zaledwie kilka tygodni temu.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (70)
Zobacz także