Blisko ludziNatalia Kukulska skończyła 44 lata. Na zdjęciu wygląda jak Anna Jantar

Natalia Kukulska skończyła 44 lata. Na zdjęciu wygląda jak Anna Jantar

Natalia Kukulska skończyła 44 lata. Na zdjęciu wygląda jak Anna Jantar
Źródło zdjęć: © ons
04.03.2020 09:10, aktualizacja: 04.03.2020 09:32

Natalia Kukulska 3 marca skończyła 44 lata. Piosenkarka na swoim profilu na Instagramie podziękowała fanom za życzenia, a Dorota Szelągowska zwróciła uwagę na to, że na zdjęciu wygląda jak Anna Jantar.

Natalia Kukulska urodziła się 3 marca 1976 roku w Warszawie. Jest córką zmarłej tragicznie, w katastrofie lotniczej, piosenkarki Anny Jantar i kompozytora Jarosława Kukulskiego. To właśnie rodzicom zawdzięcza swoją pasję – muzykę. Kukulska już w 1984 roku zaczęła profesjonalnie śpiewać, a jej kariera trwa do dziś. Swoim głosem zdobyła serca Polaków, a liczne grono fanów pamięta o każdej ważnej rocznicy w jej życiu. Tym razem złożyli piosenkarce życzenia z okazji 44. urodzin.

Natalia Kukulska wygląda jak Anna Jantar

Natalia Kukulska podziękowała fanom za życzenia. "To jest jakiś napad czułości, ta ilość życzeń. Zrobiliście mi dziś 'happy face'. Zanim wszystko odkopię w smsach, na Insta, Facebook'u, na pewno się postarzeję. Na koniec dnia dzielę się z wami wpisem mojej mamy do notesu. 21:30 i hop, oto jestem – 44 lata temu" – napisała piosenkarka i opublikowała dwa zdjęcia.

Pierwsze z nich to portret samej autorki posta. Na drugim natomiast przedstawiła wpis Anny Jantar z 3 marca 1976, godz. 21:30. "Urodziła nam się córeczka. Jest cudna. Jestem najszczęśliwsza na świecie" – napisała mama Kukulskiej.

Publikacja tych fotografii była szansą dla wielu "zapominalskich", żeby złożyć życzenia Kukulskiej. W tym gronie znalazła się m.in. Joanna Racewicz. "Wszystkiego pięknego, Natalko" – napisała. Dorota Szelągowska natomiast zwróciła uwagę na fakt, że na pierwszym zdjęciu Kukulska wygląda jak Anna Jantar. "Myślałam, że to zdjęcia Anuli" – skomentowała. Trudno się z nią nie zgodzić.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta