Blisko ludziNatalia Kukulska wzruszona wizerunkiem matki na okładce magazynu. Opublikowała sentymentalny wpis

Natalia Kukulska wzruszona wizerunkiem matki na okładce magazynu. Opublikowała sentymentalny wpis

Natalia Kukulska wzruszona wizerunkiem matki na okładce magazynu. Opublikowała sentymentalny wpis
Źródło zdjęć: © ONS.pl
07.02.2020 19:21, aktualizacja: 07.02.2020 19:38

Anna Jantar zginęła w katastrofie lotniczej 40 lat temu. Natalia Kukulska na swoim profilu na Instagramie opublikowała wzruszający wpis, pod którym posypały się komentarze fanów.

Natalia Kukulska wzruszyła się tym, że pomimo tego, że od śmierci jej matki minęło już 40 lat, nadal pojawia się na okładkach magazynów. Wyznała to pod najnowszym zdjęciem na swoim profilu na Instagramie.

Anna Jantar 40 lat po śmierci

14 marca minie 40 lat od śmierci Anny Jantar. Z tej okazji magazyn "Zwierciadło" opublikował artykuł poświęcony pamięci piosenkarki. Natalia Kukulska wzruszona tym faktem podziękowała im za pamięć: "40 lat po śmierci być atrakcją z pierwszych stron gazet. Zdobić swoim wizerunkiem okładkę. wywoływać emocje muzyką, głosem, osobowością i historią. Ten typ tak ma. Moja mama Anna Jantar na okładce najnowszego numeru Zwierciadła. Dziękuję za pamięć".

W dniu, kiedy zginęła Anna Jantar, Natalia Kukulska czekała na nią na lotnisku z kwiatami. Piosenkarka niewiele pamięta, jeśli chodzi o jej relację z matką. Miała wtedy zaledwie 4 lata. Jednak nadal stara się odkrywać świat Anny Jantar i kultywować pamięć o niej.

Post Kukulskiej skłonił jej obserwatorów do refleksji. "Jako muzykę do pierwszego tańca na naszym weselu wybraliśmy 'Pozwolił nam los'. Ślub będzie pod koniec czerwca. A Anna Jantar będzie na zawsze w pamięci" – napisała jedna z fanek.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta