Blisko ludziNatalia Siwiec miała niebezpieczną przygodę w drodze na imprezę. Samochód niespodziewanie zaczął szwankować

Natalia Siwiec miała niebezpieczną przygodę w drodze na imprezę. Samochód niespodziewanie zaczął szwankować

Natalia Siwiec miała wypadek
Natalia Siwiec miała wypadek
Źródło zdjęć: © ONS

09.09.2020 08:56

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Natalia Siwiec pojawiła się 8 września na jednej z branżowych imprez. Miss Euro 2012 pozowała na ściance i korzystała z zainteresowania dziennikarzy. Opowiedziała nawet o szwankującym samochodzie. Mało brakowało, a nie pojawiłaby się na wydarzeniu.

Natalia Siwiec wyznała dziennikarce Jastrząb Post, że samochód, którym wraz z mężem jechała na imprezę, miał nagłą awarię. Okazało się, że opona pojazdu została przebita i konieczna była interwencja pomocy drogowej. Szczęśliwym trafem wszystko wydarzyło się nieopodal miejsca imprezy.

Natalia Siwiec miała wypadek

"Miałam przyjazd z przygodami. Najpierw Mia nie chciała nas wypuścić z domu i bardzo płakała. W końcu zabraliśmy ją ze sobą, bo stwierdziliśmy, że pojedzie z nami. Po 10 minutach w samochodzie usnęła, więc ją odwieźliśmy do domu, żeby sobie spała. Półtora kilometra przed galerią wjechaliśmy w coś i pękła nam opona na środku drogi, zaczęliśmy jechać, wystraszyliśmy się, co się dzieje. Na szczęście wylądowaliśmy na poboczu" – opowiadała w rozmowie z Jastrząb Post.

Ostatecznie Natalia Siwiec dotarła na imprezę autostopem. Mąż wykazał się inicjatywą i zatrzymał przejeżdżające obok nich auto, a następnie poprosił o podwiezienie żony do miejsca docelowego. Dzięki temu Miss Euro mogła zaprezentować swoją nieziemską stylizację i opowiadać o wieczorze pełnym przygód.

Natalia Siwiec na imprezy branżowej
Natalia Siwiec na imprezy branżowej© Instagram
Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (3)
Zobacz także