Blisko ludziNaturalna Marta Żmuda-Trzebiatowska. "Lubię siebie bez makijażu"

Naturalna Marta Żmuda-Trzebiatowska. "Lubię siebie bez makijażu"

Aktorka o regeneracji skóry po lecie
Aktorka o regeneracji skóry po lecie

30.11.2021 16:36

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Artystka jest zwolenniczką naturalnego piękna. Jakiś czas temu wypowiadała się również na temat złego wpływu filtrów na Instagramie na nastolatki. Teraz opublikowała swoje zdjęcie bez grama kosmetyku na twarzy i napisała, że jesień to idealny moment, aby zregenerować skórę.

Marta Żmuda-Trzebiatowska napisała jakiś czas temu na Instagramie, że w dzisiejszych czasach ważne jest, aby pokazywać prawdziwą twarz. Bez poprawek, które w szybki sposób można uzyskać dzięki dostępnym filtrom i aplikacjom. "Od czasu do czasu lubię tu wrzucić takie zdjęcie – kompletnie sauté: bez makijażu, bez filtrów. Myślę, że w obecnych czasach bardzo potrzeba pokazywać swoją prawdziwą twarz. Ja robię to z myślą o współczesnych nastolatkach, bo wiem, jak im ciężko dojrzewać w instagramowym, nieprawdziwym świecie. Nikt z nas nie jest doskonały" – wyznała aktorka. Teraz ponownie dała wyraz swoim przekonaniom.

Marta Żmuda-Trzebiatowska bez makijażu

Aktorka opublikowała swoje zdjęcie i napisała, że warto teraz zadbać o regenerację skóry.

"Jesień - idealny moment, aby pomyśleć o skórze. Regeneracja skóry twarzy po lecie jest szalenie ważna, ponieważ to właśnie w okresie wakacyjnym jesteśmy szczególnie narażone na działanie negatywnych czynników zewnętrznych m.in. słońca, które przyspiesza procesy starzenia" – napisała aktorka i dodała, że starzenie się to nieodwracalny proces, ale można go spowolnić.

"I choć moje nowe zmarszczki nie spędzają mi snu z powiek, bo są moją mapą życia i każda opowiada jakąś historię, to lubię dbać o siebie i sięgać po sprawdzone produkty. (…). Kondycja mojej skóry to moja wizytówka. Lubię siebie bez make upu, a to właśnie dlatego, że dbam o swoją skórę i jest w dobrej formie. Mam wrażenie, że mimo upływu lat, w dużo lepszej niż gdy byłam młodsza. A jak jest u Was?" – podsumowała.

Również polecamy wykorzystać długie, jesienne wieczory na zabiegi pielęgnacyjne. Wiele z nich można wykonać w domu.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (21)